הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

ביטוח לנוסעים לחו"ל

ביטוח נסיעות דרוש לכל אדם הנוסע לחו"ל, בין אם למטרות Relocation, טיול או לימודים. בימינו קיים בשוק מגוון גדול של ביטוחי נסיעות, כאשר המדד העיקרי לבחינתם הינו סוג וכמות הכיסויים ביחס לעלות. כך לדוגמא, ייתכן כי יוצע לכם ביטוח נסיעות זול ביותר אך קריאה של חוזה הפוליסה יגלה כי הוא אינו מכסה על תחומים רבים, ובמקרה אחר ביטוח המתאים לנסיעה רומנטית לפריז לא יכסה באופן הולם על חופשת סקי באלפים. לכן, חשוב לרכוש פוליסת ביטוח במחיר הגון המתאימה למטרת הנסיעה ואופייה, לגילם ולמצבם הבריאותי של הנוסעים.  כלומר, עבור נסיעת עסקים, טיול תרמילאים, חופשת אקסטרים, טיול משפחות, עבודה בחו"ל  או נסיעה לחו"ל בעת הריון -  יש לבחור בפוליסה נכונה ומתאימה.

 

ההבדלים בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל

 

חשוב לדעת כי פוליסות ביטוח נסיעות משתנות לעיתים באופן ניכר בין החברות, למשל מבחינת עלות הביטוח, תקרת הכיסוי, גובה ההשתתפות העצמית ומה מכסה הפוליסה. לכן, בעת בחירת פוליסת ביטוח חשוב לקרוא את הכתוב באותיות קטנות בהערות ובנספחים, ולוודא מהם התנאים למימוש הפוליסה ובאילו מצבים חריגים היא איננה תקפה. כמו כן, במידה והנסיעה הינה בעלת אופי מוגדר הכרוך בסיכון מסוים, חשוב לבדוק את תוספות העלות למחיר הפוליסה. מסיבה זו גם חשוב בטרם בחירת הפוליסה לערוך סקר שוק, להשוות פוליסות ומחירים, ולבחור בזו המתאימה ביותר עבורכם.

 

ביטוח בריאות לחו"ל

 

חלק חשוב מביטוחי הנסיעות הינם סעיפים הקשורים לתחום ביטוח בריאות לחו"ל, אשר נועד לכסות על מצבים של מחלה, פגיעה ומקרים רפואיים שונים העלולים להתרחש במהלך הנסיעה. בתחום זה חשוב לבדוק בין היתר אילו מחלות אינן מכוסות בפוליסה, מהו גובה הכיסוי בעת אשפוז או בעת רכישת תרופות, והאם הביטוח כולל אמבולנס אווירי למבוטח ולבני משפחתו. והכי חשוב, שתהיו בריאים ותיהנו משהותכם בחו"ל.