הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

היתרונות של טיול מאורגן על פני טיול אישי

בכל יתרון גלום חיסרון (וההיפך...). מאחר שאנשים שונים זה מזה, "כשוני האש מן המים", כלשונה של המשוררת זלדה מישקובסקי ז"ל, יש מי שהחלום שלהם הוא הסיוט של הזולת. י שמי שעצם המחשבה על טיול מאורגן עשויה להיראות להם כאפשרות היחידה לטוס ולבלות בחוץ לארץ. 

 

היתרונות של טיול מאורגן בחו"ל הם רבים:

  1. אפשרות לבחור קהל יעד מתאים לכם: משפחות, גיל הזהב, שומרי מסורת, צעירים, נכים ועוד.
  2. הטיול – כשמו- מאורגן, מסודר, מתוזמן. המדריך מכיר היטב את כל יעדיו ומעניק ערך מוסף בהסברי עומק על כל מקום. קיימת הקפדה על לוח זמנים, מה שמאפשר ניצול מיטבי של הזמן.
  3. התשלום כולל הכול (לרבות טיפים) למעט הוצאות אישיות. מסגרת תקציב ידועה מאפשרת לכם לדעת בדיוק כמה יעלה לכם הטיול.
  4. הניירת מוסדרת מבעוד מועד על ידי מארגני הטיול, לרבות כל אישורי הכניסה, המלונות, המסעדות ועוד.
  5. אפשר לטייל וליהנות בראש שקט, נקי מטרדות ומדאגות. יש מי שדואג לדברים. אתם פנויים לבלות.
  6. הימצאות בקבוצה נוסכת ביטחון על מי שזקוקים לאנשים סביבם, במיוחד בעת שהייתם בחוץ לארץ, כדי לחוש ביטחון והגנה.
  7. אין הכרח לדעת את שפת המקום. יש מי שיתרגם עבורכם.

 

יש, כמשוער וכצפוי, אנשים שהשתתפו בטיולים מאורגנים ועשויים להוסיף יתרונות על אלה שנמנו כאן.  יש קשר הדוק בין הציפיות של המשתתפים בטיול מאורגן ובין ראייתם את יתרונותיו.  מי שמבין את היתרונות הגלומים בטיול במתכונת זו אבל בה בעת מבין גם את מגבלותיו לא ירקיע בציפיותיו עד לשמים וייהנה ממה שיש...

 

יש מי שלא "בנויים" לטיולים מאורגנים ויציאתם אליהם מתבררת- בעיקר לשותפים לקבוצה- כי השתתפותם מעיבה על הטיול ומעכירה את האווירה בו. לא אחת מתגלים אנשים אלה  כמי שהמסגרת אינה מתאימה להם. היא מגבילה וכובלת אותם. הם מתגלים כאנשים קצרי רוח, לא סבלניים, המאיצים כל העת ב מדריך ובמשתתפים האחרים לזוז הלאה...

לכן מומלץ, ככל שהדבר ניתן, לפני  שאתם סוגרים על טיול מאורגן בחו"ל להשתתף במפגש היכרות והכנה, אשר במהלכו תתוודעו אל מי שעמם אתם אמורים לבלות שבועות אחדים.

 

טיול מאורגן בחו"ל- הרווחה והרווחה כולם שלכם

 קבוצת מטיילים עשויה להתברר כחבורה שלב אנשים שנעים לשהות במחיצתם אבל בתנאים מסוימים היא עלולה להתברר כסיר לחץ. כאשר יוצאים לטיול מאורגן צריך לקחת בחשבון כי יהיו בה "כל מיני אנשים" ולכן נדרשת הבנה, התחשבות, סבלנות וסובלנות כלפי אנשים אחרים. עם זאת, נכון וראוי לציין, כי  יש מי שבעקבות טיול מאורגן רוחשים חברים לחיים, נפגשים עמם לעתים קרובות בארץ  ויוצאים עמם לטיולים בחו"ל.

עבור רבים טיול מאורגן הוא, הלכה למעשה, האפשרות הריאלית היחידה שלהם לטוס לחוץ לארץ, אבל לא תמיד ברירת מחדל היא הגרועה באפשרויות. יש שהיא דווקא חלופה מועדפת. יש מי שבהעדר אפשרות לנסוע שלא במסגרת טיול מאורגן רואים בו לא רק את חצי הכוס המלאה אלא את כולה מלאה. אלה הם על פי רוב מי שמפיקים וממצים מהטיול את מלוא פוטנציאל ההנאה הגלום בו.