הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הסעות

בכל פעם שאנו מוצאים עצמו רצים אל האוטובוס או הרכבת עם אוסף של תיקים על הגוף, ומגיעים מזיעים ומתנשפים אל כלי הרכב, אנו נשבעים לעצמנו, שזו הפעם האחרונה שאנו עושים שימוש בתחבורה ציבורית. בכל פעם שאנו מאחרים לעבודה כי הרכבת הגיעה באיחור, או כי האוטובוס של השעה 7:00 בבוקר הגיע מלא לתחנה, ולא היה יכול לאסוף נוסעים נוספים, אנו מבטיחים לעצמנו שהתרחיש הזה לא יחזור על עצמו שנית. אם כך, האופציה הנוספת, חוץ מלשכור או לרכוש מכונית, היא לעשות שימוש בשירותיה של חברת ההסעות. אם אתם מעוניינים להפסיק להגיע מזיעים ולחוצים לעבודה, ומעוניינים לנסוע בנוחות ובמהירות, כדאי שתמשיכו לקרוא.   

 

הסעות קבועות ומזדמנות

עולם התחבורה יכול להתחלק לשני סוגים מרכזיים:

  • הסעות קבועות: אלו הן שירותי הסעה אשר מתקיימים על בסיס קבוע, בתיאום עם לקוחות קבועים. שירותי הסעה אלו לרוב מתקיימות בשעות קבועות, ולעיתים אף במסלולים קבועים. למשל: הורים רבים עושים שימוש בשירותיה של חברת התחבורה על מנת להסיע את ילדיהם על בסיס יומי למסגרות החינוך השונות ולצהרונים. דוגמא נוספת לסוג זה יכולה להיות חברה אשר שוכרת את שירותיה של חברת התחבורה, על מנת להסיע את העובדים מביתם אל מקום העבודה בתחילתו של יום או בתחילתה של משמרת, והחזרתם בחזרה בסוף היום. הסעה על בסיס קבוע יכולה להיות גם בעבור נכה אשר זקוק להגיע אל מקום עבודתו, או אל מתקן רפואי על בסיס קבוע לצורך טיפולים שונים. אם אתם זקוקים לשירות של הסעה על בסיס קבוע, יתכן ותזדקקו לחברה אשר עובדת 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, גם בשבתות ובחגים.
  • הסעות מזדמנות: שירותי הסעה מזדמנים הם לרוב שרותי תחבורה אשר נקבעים עם החברה על בסיס חד פעמי. שירותי תחבורה מזדמנים יכולים להיות נסיעות לטיולים או לאירועים אשר מוזמנים על ידי מוסדות החינוך השונים לצורך טיולים וימי כיף לתלמידים, או על ידי אנשים פרטיים אשר זקוקים לשירות הסעה לצורך טיול משפחתי, או לצורך הסעת אורחים אל אירוע פרטי ובחזרה.   

 

בטיחות בהסעה

למעשה, כאשר אנו בוחרים להיעזר בשירותיה של חברת הסעות, אנו מפקידים את בטיחותנו ואת בטיחות יקירינו בידי חברת ההסעות. על מנת להיות בטוחים כי אנו נוסעים בבטחה, חשוב לבצע בירור מקיף על אמצעי הבטיחות בה נוקטת החברה, ועל העבר הבטיחותי שלה. חשוב לוודא, כי החברה מעסיקה נהגים בעלי רישיון נהיגה בתוקף, וכי היא מחזיקה בכל האישורים השונים מטעם משרד התחבורה לצורך ניהול החברה. נושא הבטיחות חשוב ביותר על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהסעה של תלמידים, נכים ואוכלוסיות חסרות ישע, אשר יש לשמור כמו שצריך על בטיחותן.

 

להתראות לאוטובוס, שלום לנוחות

שירותי ההסעה אשר מוענקים על ידי החברות השונות מהווים תחליף מצוין בעבור רבים לשירותי התחבורה הציבורית, ומאפשרים להם לנסוע בבטחה גם על בסיס קבוע, וגם באופן חד פעמי.