הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הפלגה וארוחה רומנטית

אתם מתכננים דרך לציין אירוע מיוחד – וזה יכול להיות יום הולדת, יום נישואין, או אולי היום שבו נפגשתם לראשונה לפני 3 שנים. בכל מקרה, מדובר באחד מאותם ימים חשובים שבא לכם לציין באופן שונה וחדש.

 

כמו כל שנה, אפשר להסתפק בכך שתזמינו מסעדה ותתפנקו בארוחה עם כוס יין, אבל לפעמים פשוט מתחשק לעשות משהו אחר, שתזכרו לזמן רב ושיוציא אתכם מאותה אווירה משעממת של שגרה שחוזרת על עצמה. בוודאי שמעתם כבר על עשרות רעיונות, חלקם בהחלט טוב ומוצלחים מאוד, אך היום נדבר על דרך אחת ספציפית שזוגות רבים בוחרים בה – וזוהי הפלגה רומנטית לזוג.

 

 

הארוחה כבר בפנים

 

כמעט כל החברות שמציעות שיט והפלגה רומנטית, כוללות בהפלגה גם ארוחה עשירה בליווי אלכוהול באווירה קצת שונה מהמסעדות הרומנטיות במרכז. הסיבה ברורה – כמעט בכל המקרים האירוע מגיע גם כתחליף לאותה ארוחה נדושה במסעדה. באיזשהו רגע, שלרוב יהיה בחצי השני של ההפלגה, רב החובל יערוך לכם את השולחן המלכותי, ידליק את הנרות ויגיש את ארוחת הגורמה שהזמנת היישר לשולחנכם. במקרים רבים ניתן גם לשלב טיפולי ספא ואסתטיקה כדי להשלים את החוויה.

 

הארוחה לרוב הוזמנה על ידכם מראש מאחת המסעדות שבחרתכם בה, וגם המנות הן בדיוק לטעמכם. כשכבר תגיעו לקינוח – תבינו עד כמה זה שונה לאכול את הארוחה על סיפונה של היאכטה בלב הים הפתוח.

 

ערב שלם מלא הפתעות

 

מלבד הארוחה, הערב שלכם יכלול עוד לא מעט הפתעות וריגושים, הכל כדי להפוך את הערב לכמה שיותר קרוב לשלמות.

 

בין היתר, הפלגה עם ארוחה רומנטית תתחיל לרוב לפני השקיעה, כך שאת השקיעה עצמה תקבלו כשאתם נינוחים על סיפון היאכטה – ואיזה רגע רומנטי יותר יש מלראות את השקיעה ביחד? אם עד היום שחיתם בים מהחוף, כדאי לכם להתנסות בשחייה כשאתם בלב ים, ללא אנשים סביבכם. תוכלו להחליף לבגדי ים ופשוט לקפוץ לתוך המים – בלי חול, אבנים וכדורי מטקה תועים.

 

דבר מיוחד נוסף הוא הבר שקיים בכל יאכטה, ואותו יתפעל לרוב רב-החובל, אשר לרגע אחד יהיה גם הברמן שלכם.  תוכלו לקבל את מיטב הקוקטיילים שמקובלים בקרב המלחים – והללו לרובב מבוססים על פלחי לימון טריים, רום או מרטיני. בנקודה זו חשוב לציין שכדאי לברר מראש כמה עולה הפלגה רומנטית, מכיוון שכפי שאתם רואים היא כוללת מרכיבים רבים. מצד שני – לרוב המחיר שווה את זה.