הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הפלגה עם ארוחה רומנטית

הפלגה עם ארוחה רומנטית

 

מחפש דרך לחגוג לה יום הולדת בצורה מקורית, רומנטית ומעניינת? רוצים לבלות יום נישואין בדרך לא שגרתית ? אז אולי תיקחו הפלגה עם ארוחה רומנטית ? ימי הולדת ואירועים בדרך כלל חוגגים במסעדה, ואם רוצים לגוון יוצאים לאטרקציות לזוגות אבל אולי כדאי לנסות משהו שונה ? הפלגה עם ארוחה רומנטית מספקת לכם תפאורה מושלמת לזמן זוגי, איכותי ורומנטי יחדיו. הפלגה עם ארוחה רומנטית

היא זיכרון של זמן שלכם ביחד, מאוהבים ומאושרים.

 

אז איך עושים את זה כמו שצריך ?

החלטנו לקבץ לכם כמה טיפים ורעיונות לפני שמזמינים הפלגה עם ארוחה רומנטית כדי להפיק את המיטב מההפלגה ולקבל תמורה מלאה ומספקת לכספיכם.

-          קודם כל – מזג אוויר, הפלגה עם ארוחה רומנטית מתאימה לכל עונות השנה למעט החורף, וגם בסתיו ובאביב מומלץ לבדוק את מזג האוויר כמה ימים לפני כדי למנוע תקלות. אם היום הולדת שלה חל בחורף, אולי כדאי לשקול טיסות אקסטרים ולהעביר את הטיסה ליום הנישואין או סתם לאיזה יום שמתחשק לכם לבלות בו.

-          קרם הגנה! – גם אם אתם יוצאים להפלגה בשעות השקיעה, עדיין בשעון הקיץ יש שמש עד שעה מאוחרת, ושעתיים של חשיפה ללא הגנה עלול לגרום לכם לכווית. כמובן שגם יש להרבות בשתייה לפני שיוצאים ותוך כדאי, במיוחד כאשר על היאכטה מגישים יין ואלכוהול שמייבש.

-          הפלגה עם ארוחה רומנטית היא בילוי מושלם אם יוצאים לים על בטן חצי מלאה, ולא אחרי ארוחה כבדה. כך גם בסיום ההפלגה תגיעו לארוחה שאתם בדיוק במידת הרעב הנכונה.

-          מחירים של הפלגה עם ארוחה רומנטית משתנים בהתאם לעונה אך במיוחד בהתאם לימות השבוע, כאשר אמצע השבוע וחגים יקרים יותר. אם יש לכם את האפשרות להתאים את העבודה או לצאת כמה שעות מוקדם יותר כדי לצאת לים עם שקיעה מדהימה, הרי שתשלמו פחות באמצע השבוע.

-          הזמנה מרוכזת – אם אתם יותר מזוג אחד, הרי שיאכטה גדולה יותר ובילוי משותף גם יכול להתאים, וגם אם אתם רוצים להיות על היאכטה לבד – הרי להזמין יחד נותן לכם אפשרות להוזיל מחירים.