הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הפלגה רומנטית לזוג ביאכטה

שיט רומנטי בתל אביב, אשדוד או חיפה היא דרך נפלאה לחגוג אירועים מיוחדים באופן בלתי נשכח. נמלים שמהם אפשר למצוא ולהזמין הפלגה רומנטית לזוג ביאכטה פרוסים לאורך כל קו החוף של ישראל, כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים – אתם לא רחוקים מידי הפלגה רומנטית לזוג ביאכטה. יום הולדת לאישה ? חוגגים יום נישואין ? חושב על הצעת נישואין  ? בזמן הפלגה זוגית רומנטית ביאכטה תוכל לחגוג, להציע נישואין ובעיקר לבלות זמן איכותי, אינטימי ומהנה עם בת זוגתך. לפני שמזמינים, מרימים עוגן ויוצאים לים חשוב לדעת ולהכיר כמה פרטים ובסקירה זו ניתן לכם אותם.

 

אז לפני שמזמינים – מה צריך לדעת על הפלגה רומנטית לזוג ביאכטה ?

 

-          מרחק – אם אתם מתגוררים באיזור הצפון – חיפה היא הנמל יציאה שלכם, אם בדרום – אז אשדוד. השכרת יאכטה בתל אביב זאת גם אפרות נהדרת. הבנתם את המחשבה – מחיר טוב זה לא סיבה טובה להיות בנסיעות הלוך וחזור חצי יום, מה שבהחלט יכול להרוס מצב רוח ואווירה.

-          עונה – קיץ, סתיו ואביב זוהי העונה להפלגה רומנטית לזוג ביאכטה, בחורף יש פשוט יותר מידי רוחות ותמיד יש סיכוי שזה יתפקשש, גם בעונות הסתיו והאביב חשוב לבדוק את המזג אוויר מעט לפני.

-          קרם הגנה, הרבה שתיה וארוחה קלה לפני – אזהרות נגד השמש אתם שומעים כל הזמן אבל תאמינו לנו – אנשים עדיין נשרפים ויש להם זכרון מעולה מהפלגה רומנטית לזוג ביאכטה וזיכרון נוסף מאלוורה. על שתיה מרובה אין צורך להסביר יתר על המידה וארוחה קלה היא חיונית כדי שהבטן לא תקרקר ומצד שני שלא תרגישו כבדים בלב ים. תמיד אפשר להזמין מקום במסעדה איכותית אחרי.

-          אם יש לכם עוד זוג חברים, אפשר להזמין שייט יחדיו ביאכטה גדולה יותר, אל דאגה, גם כאן אפשר לייצר אווירה רומנטית ואפילו להוזיל טיפה את העלויות.