הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הפלגה רומנטית ליום הולדת

הפלגה רומנטית לזוג הופכת בעת האחרונה כדרך מקובל ונעימה לבלות אירועים חשובים, וימי הולדת הם ללא ספק חלק מהם.

 

הרעיון הוא שבמקום לציין את האירוע בדרך פשוטה ונדושה כמו לצאת למסעדה או לבר, אפשר לגוון ולשנות מעט – ועל הדרך להרוויח ערב מיוחד ומרגש ביחד. בישראל יש חוף קרוב לכמעט כל עיר מרכזית, ולכן חברות וארגונים רבים מציעים את השירות – הן הפלגה פרטית והן הפלגה ביחד עם זוגות נוספים.

 

לפני שאתם בוחרים באפשרות הזו, מומלץ לבדוק כמה עולה הפלגה רומנטית, שכן לעיתים קרובות מדובר בסכומים נכבדים שמגיעים גם לאלפי שקלים. מצד שני, הפלגה רומנטית תכלול גם ארוחה ואלכוהול, שמן הסתם ממילא הייתם משלמים עליהם בכל מקרה.

 

 

איך נראית הפלגה רומנטית

 

הפלגה רומנטית ליום הולדת תתחיל בפגישה עם רב החובל שלכם, שיקבל אתכם וגם אחראי להעלות אתכם אל הסיפון. בניגוד למלחים הטיפוסיים, מדובר ברב חובל שמכיר את המטרה שלשמה באתם ומראש יודע להעביר את הבילוי בצורה נעימה ונוחה. אתם תעלו אל הסיפון, תתישבו בכיסאות הנוחים שלכם, ורב החובל יעשה את העבודה ויתניע את הספינה.

מכיוון שמדובר בהפלגה נעימה, המהירות תהיה איטית למדי, התנועה רגועה וככל שתתרחוק מהחוף תרגישו חופשיים ורגועים יותר – זהו, אתם לבדכם, ביחד בלב הים הכחול. תוכלו לעצור לארוחה, ללגום קוקטיין מרטיני, וגם לחשוף את בגדי הים – להשתזף ואף לקפוץ לשחייה קצרה בים.

 

הפרטים הקטנים אך החשובים

 

בהפלגה הרומנטית, הפרטים הקטנים הם אלו שהופכים את הבילוי למוצלח. זה מתחיל מהארוחה – שהיא כמעט הכרחית והופכת את הפעילות לתחליף אמיתי למסעדה או בר. האלכוהול חשוב גם כן, ולכן כדאי לוודא שההפלגה כוללת את שירותי הבר (שלרוב רב החובל עצמו יתפעל). גם עצירה לשחייה קצרה היא רעיון נחמד מאוד – ולכן חשוב לוודא שהיאכטה מצויידת במקלחות נאותות.

 

לבסוף, כדאי גם להביא מצלמה – חבל שלא להנציח אירוע מיוחד כל כך. הדבר האחרון שכדאי לדאוג לו הוא השעה שבה תפליגו. לכאורה אפשר לעשות זאת בכל שעה, אך הזמן המומלץ ביותר הוא לקראת אחר הצהריים המאוחרים – כך תחוו את השקיע על הסיפון ותיהנו גם משעות אור וגם משעות הלילה הקרירות.