הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיולים מאורגנים בגאורגיה

בשנים האחרונות גובר זרם הישראלים היוצאים לגיאורגיה, מדינה ההולכת ומתגלה כפנינת תיירות ייחודית באירופה. זאת לא רק בזכות הנופים הנפלאים ואתרים היסטוריים ופרה-היסטוריים מרתקים, אלא גם בשל העם החביב היושב בה. הגיאורגים אמנם דבקים בדת הנוצרית, אך מאמינים כי סיפור התהוות אומתם משולב במסורת היהודית, ולכן נוטים להתייחס אל תיירים מישראל באהדה רבה. מסיבות אלו ועוד רבות אחרות הופכת גיאורגיה ליעד מבוקש, עובדה שלא נעלמה מעיני חברות התיור המציעות טיולים מאורגנים אל המדינה.

 

פרטים חשובים על טיול מאורגן לגיאורגיה

 

מחירו של טיול לגיאורגיה עם חברה מקצועית ואיכותית נע בדרך כלל בין 1200 ל- 1900 דולרים, כתלות באורך המסע, ביעדיו ובגודל הקבוצה. המחיר כולל כרטיסי טיסה מוזלים הנרכשים עבור הקבוצה, הסעות במיניבוסים או דומיהם, וכן בג'יפים באזורים הספר במידה שהינם עבירים לתנועה. בנוסף לכך כוללת החבילה לינה בבתי מלון אמינים וטובים, כלכלה על בסיס משתנה, מספר ארוחות במסעדות ובבתי אירוח, כניסה לאתרים וכמובן הדרכה מקצועית. יש לציין כי המחיר מושפע גם ממועד הנסיעה ומעלות כרטיסי הטיסה לגיאורגיה באותה עת.

 

היכן יעבור הטיול

 

טיול מאורגן לגיאורגיה נמשך בדרך כלל עד עשרה ימים, בהם עוברים חברי הקבוצה באתרים המרכזיים והחשובים ביותר במדינה. מובן שלא ניתן לוותר על ביקור בטביליסי הבירה, בה נוחתות וממנה ממריאות הטיסות הבינלאומיות, ובדרך כלל מוקדש לפחות יום אחד לביקור בעיר העתיקה, בכנסיית ציון, בשדרת רוסטבלי ובבית הכנסת הגדול. כמו כן תגיע הקבוצה לורדזיה ומערותיה המרשימות, אל שמורת הטבע המקסימה סטפליה, אל העיר גורי העתיקה בה נולד סטאלין, וכן אל אזור הר קזבגי לטיולי שטח מרהיבים. כל אלו ועוד מצפים לכם במדינה מסבירת פנים אשר שמרה לאורך השנים על מסורות עתיקות וייחודיות, וניחנת עדיין באזורים פראיים ובתוליים שלא שונו על ידי תשתיות התיירות.