הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיולי סוסים לזוגות

מתחשק לכם לצאת לפעילות זוגית שונה ומיוחדת? יש ימים שבהם פשוט עולם הרצון לגוון ולא ללכת כמו תמיד לבילוי במסעדה או הבר הנדושים. אחת האופציות היותר מיוחדות ושונות שתוכלו לבחור בהן היא האופציה של טיולי סוסים לזוגות.

 

חוות סוסים רבות ברחבי הארץ מתמחות בתחום של טיול סוסים רומנטי, ומציעות מגוון אפשרויות לזוגות שרוצים לחגוג ימי הולדת, ימי נישואין וסתם להעביר יום כיף יחדיו בטבע על גבי הסוס. אני מזמין אתכם לצאת איתנו לכמה רגעי כסף שבהם נכיר את תחום טיולי הסוסים, איך זה נראה ומה בדיוק כל כך מיוחד בתחום שמושך אליו עוד ועוד זוגות צעירים ומרוצים.

 

איך נראה טיולי סוסים זוגי

 

ראשית, נתחיל מהעובדה שקיימות שתי גרסאות עיקריות של טיול סוסים לזוגות. האופציה הפשוטה יותר היא להצטרף לקבוצת רכיבה בהתאם ללוח הרכיבות של כל חווה. במקרה כזה אתם תרכבו לצידם של עוד זוגות (מומלץ להצטרף לרכיבות שמיועדות מראש לזוגות, אחרת תרכבו לצד משפחות וילדים – פחות מתאים לבילוי רומנטי) במסלול שנקבע מראש.

 

האפשרות היותר "מיוחדת", אך גם יקרה יותר, היא לצאת לרכיבת סוסים פרטית בליווי מדריך שמצוות רק עבורכם.

 

בטיולי סוסים פרטי, אתם תוכלו להשפיע על אופי המסלול וגם הכל יהיה מותאם ומיועד לכם בלבד. כדאי גם לציין שלמרות שטיול פרטי יקר משמעותית לעומת הצטרפות לרכיבה קיימת, עדיין מדובר במחיר נמוך מאשר אפשרויות אחרות, כגון טיסה רומנטית בשמי הארץ.

 

 

מה מיוחד בטיולי הרכיבה

 

רבים עשויים לשאול, מה כל כך מיוחד בטיול רכיבה על סוסים שהופך את זה לחוויה רומנטית? ובכן, נתחיל מכך שהכל פה סובייקטיבי – חלק אוהבים וחלק לא. עם זאת, אפשר להסביר זאת בכמה מישורים.

 

הראשון, אומר שהכל מתחיל מהאדרנלין – הגוף שלנו מפריש אדרנלין בכל פעם שבה אנחנו עושים משהו שונה ולא מוכר. האדרנלין הזה יוצר תחושת התרגשות ונעימות, אנחנו מרגישים מעין עוצמה פנימית, ואת זה קשה להשיג בארוחה רגילה במסעדה. מעבר לכך, הזוגיות זקוקה לריגושים ושינויים, אחרת אנחנו כבני אדם משתעממים מהר למדי, ורכיבה על סוסים היא ללא ספק משהו מיוחד ושונה. ויש גם את החיבור לטבע, המרחבים ותחושת השליטה שגורמת לנו להינות באופן כללי מהפעילות המשותפת – וכשנהנים ביחד, גם הזוגיות נהנית ומתחזק.