הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיול טרקטורונים במרכז

טיול טרקטורונים היא אטרקציה כיפית וחוויתית, שניתן לצאת אליה כמעט בכל גיל ובכל מבנה חברתי. הטיולים מתאימים כהפעלות למשפחות, כבילוי ליום כיף, לחברים, זוגות ואפילו לטיול לבדכם. היופי שבטרקטורון הוא שקל מאוד ללמוד לרכב עליו, ומבחינת החוק במדינת ישראל, אין צורך ברשיון מיוחד (בנוסף לרשיון הנהיגה הרגיל) על מנת לנסוע על טרקטורון.

 

בניגוד לפעילויות ספורטיביות אחרות (למשל, מצנח רחיפה בצפון עדיף לכל הדעות מאשר בכל אזור אחר בארץ), טיול טרקטורונים יכול להיעשות כמעט בכל איזור בארץ. תוכלו לצאת לטיול טרקטורונים בצפון, במרכז או בדרום, ובכל אחד מהאיזורים יהיו את הנופים ותוואי השטח הייחודיים שלהם, כך שאין כאן איזושהי עדיפות מיוחדת.

 

אז היום נדבר על טיולי הטרקטורונים שאזור המרכז יודע להציע לכם – כמה זה עולה ומהם האזורים המועדפים לטיול באזור מרכז הארץ.

 

 

כמה זה עולה

 

בכל מה שקשור לטיול טרקטורונים מחיר הפעילות תלוי בעיקר בשאלה אם הטיול הוא פרטי או שאתם מצטרפים לקבוצה קיימת. במרבית המקרים, אין כל סיבה להימנע להצטרפות לקבוצה עם רוכבים נוספים – במיוחד אם אתם מטיילים עם חברים או ילדים, הסביבה החברתית של אנשים נוספים לרוב תהיה רק לטובתכם. המחיר במקרה כזה ינוע בין 100 ל-200 שקלים למשתתף.

 

לעומת זאת, אם תבחרו בטיול טרקטורונים פרטי (למשל אם אתם חוגגים אירוע זוגי), במקרה כזה המחיר עשוי להגיע גם למאות שקלים ואף יותר.

 

 

אזורים מומלצים לטיול

 

ישנם לא מעט אזורים מומלצים לטיול באזור המרכז. אזור מקורות הירקון שבין פתח תקווה לראש העין הוא אחד מהם. בוודאי יצא לכם לראות את נחל הירקון כפי שהוא זורם באזור תל-אביב, ויהיה לכם מהנה מאוד לראות את המקום שבו הנחל הזה מתחיל.

 

אזור מקסים נוסף הוא באזור חולות נתניה – גבעות הכורכר והחולות יוצרים מגוון מסלולים ותוואי משתנה בכל קילומטר וקילומטר – ולבסוף גם לקנח בארוחה קלה באחת המסעדות במושבים בסביבה (או בעיר נתניה עצמה).

 

לבסוף, אזור מקסים נוסף הוא האזור שבעבר התקרא "הר חיריה", ובקרוב מאוד יהיה פארק לאומי גדול. כבר היום ניתן להתרשם מהפיתוח שהאזור יעבור, ובינתיים תוכלו לרכב לכם על הטרקטורון וליהנות מהנוף.