הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיול טרקטורונים בצפון

היופי של צפון הארץ – הרי הגליל, הגולן וגם אזור העמקים, מושכים אליהם מדי סופ"ש מאות אלפי מטיילים וחובבי נוף. רבים מטיילים בצפון בצורה הפשוטה והמוכרת לכולנו – נוסעים ברכב, עוצרים לטיול רגלי, ממשיכים הלאה – וחוזר חלילה. זה אומנם קלאסי ומוכר, אבל במקרים רבים גם משעמם.

למעשה, כמו בכל תחום בחיים, אנחנו כבני אדם – ובמיוחד כישראלים – נוטים להשתעמם מהר מאוד ולרצות לגוון ולחדש. זה המקום שממנו הגיעו שלל אטרקציות חוויתיות שנועדו לאפשר לנו לטייל בדרכים שונות ומגוונות. האטרקציות השונות כוללות מצנח רחיפה בצפון, טיולי סוסים, טיסות במטוס ובכדור פורח, שיט ביאכטה ועוד ועוד. היו ספציפית נדבר ונכיר את תחום טיולי הטרקטורונים.

 

מתאים לקבוצות, זוגות ויחידים

טיולי טרקטורונים בצפון מתאים כמעט לכל סוגי הקבוצות והגילאים – אפילו ילדים (בליווי מבוגר), וכמובן שהטיולים מתאימים לקבוצות לזוגו ואפילו ליחידים. טיול טרקטורונים זוגי הוא ללא ספק אחת הדרכים החביבות והמפתיעות לציין אירוע מיוחד, כגון יום הולדת ,יום נישואין וכו', אבל הוא מתאים גם לזוגות ללא סיבה מיוחדת לחגוג. גם בתור יחידים, תוכלו לצאת לטיול קליל על גבי הטרקטורון, הרבה יותר כיף מאשר לטייל לבד ברגל, לא כך?

 

כשמתחשק בילוי מיוחד

טיול טרקטורונים בצפון הוא הזדמנות מצויינת לשלב יחד עם בילוי או נופש באזור – תוכלו לקפוץ לגיחה קלה מהצימר, המלון או בית ההארחה, ישירות לעולם מוטורי קסום, שבו אתם שולטים על הנעשה ויכולים לכוון את הנהיגה. אומנם לכל בילוי "מיוחד" לרוב תהיה עלות נוספת, אך לא מדובר בסכומים נכבדים ובכל מקרה ההשקעה הכספית שווה את התענוג והכיף שנהיגת השטח.

 

לחוות את הארץ דרך האדמה

אם עד היום הטיולים שלכם התסכמו בקילומטרים בודדים אותם עברתם בקושי רב ובלי יכולת לקחת מטען רב – דמיינו כמה ניתן לעבור כשאתם רכובים על טרקטורון השטח שלכם ונוסעים בשטח.

למעשה, מסלול שמתחיל בעמק יזרעאל, עולה אל הגליל התחתון והר תבור ומסתיים בנופיה הקסומים של הכינרת – איננו דמיוני כלל כשמדובר בטרקטורון. ראש הממשלה נתניהו מציין לעיתים קרובות שבשירותו הצבאי הוא "חווה את הארץ דרך הרגליים". למעשה, מעטים מאיתנו מסוגלים להתמיד ולעבור את הארץ לאורכה ולרוחבה ברגל, אבל כשאתם עולים על הטרקטורון – זה ללא ספק אפשרי.