הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיול טרקטורונים מחיר

 

טיולי טרקטורונים הם בילוי מבוקש וכיפי שרבים מהמטיילים בארץ אוהבים לארגן לעצמם – ויש לכך לא מעט סיבות טובות: על הטרקטורון, נוצרת תחושה של שליטה, המרחבים נפתחים לפניכם ואתם יכולים לעבור בקלות מגבעה לגבעה ומעמק לגיא, בעוד הרוח נושבת בפניכם בקלילות.

 

טיולי טרקטורונים הם למעשה דרך יחסית זולה לבילוי ביחס לאלטרנטיבות (שכוללות בין היתר טיסה בכדור פורח, במטוס, שיט וכו'). העלות העיקרית של הטיול היא הדלק, ובמקרה שבו אתם לוקחים לעצמכם גם מדריך – גם הוא צריך להרוויח משהו. מבחינת מה שחברות הטיולים מציעות, ישנם סוגים שונים של טיולי טרקטורונים, ולכל טיול טרקטרונים מחיר משלו. טיול טרקטורונים פרטי לרוב יועדף על זוגות שירצו לקיים לעצמם טיול טרקטורונים זוגי כחלק מציון אירוע מיוחד ורומנטי.

 

לעומת זאת, אם אתם משפחה או זוג חברים שרוצים בסך הכל לטייל, תוכלו בקלות להצטרף לקבוצת רכיבה שהעלות שלה תהיה נמוכה משמעותית. ישנן כמובן חברות שעושות ימי כיף ללקוחות פוטנציאליים וקיימים כדי להמשיך את ההתקשרות מולם. טיולי טרקטורונים אלו מאופיינים בטרקטורונים הכי יקרים והציוד הכי יקר שהושכר במיוחד בשביל למתג את החברה ואת היתרון בהמשך פעילות איתה. אם כך, בואו נלמד ונכיר מה המחיר של טיול טרקטורונים.

 

טיול פרטי בליווי מדריך

האופציה המיוחדת ביותר לטיול טרקטורונים היא לשכור מדריך שילווה וידריך אתכם אחד על אחד, כשרק אתם והוא נמצאים בשטח. זה כמובן נשמע מיוחד ורומנטי, אבל ברור שזו גם האופציה היקרה ביותר. עד כמה יקרה? אנחנו מדבירם על סכומים שנעים באיזור ה-500 שקלים לזוג לטיול של שעה-וחצי עד שעתיים.

 

טיול טרקטורונים בקבוצה

 

אופציה נוספת היא פשוט להצטרף לקבוצה קיימת, כך שאתם חולקים את המדריך (או המדריכים, תלוי בגודל הקבוצה) ובכך גם המחיר נמוך יותר. המחיר של הצטרפות לטיול יהיה לרוב נמוך מאשר טיול פרטי, ויכול גם להגיע לסכום של 100-150 למשתתף. אגב, באופן כללי, טיול טרקטורונים בצפון נוטה להיות הזול ביותר, וזה בעיקר קשור לכך שכמעט הכל בצפון נוטה להיות זול יותר.

 

שכירת טרקטורון באופן עצמאי

אופציה נוספת, אך לא מומלצת במיוחד, היא לשכור טרקטורון באופן עצמאי, ללא הדרכה וללא מדריך – ממש כמו לשכור רכב. הבעיה עם האופציה הזו היא שאם אין לכם ניסיון או הכשרה, זה בערך כמו לצאת לצלילה ללא מדריך – מסוכן ולא שווה את הסיכון.