הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיול סוסים רומנטי

עד לפני פחות מ-100 שנים, סוסים היו אמצעי תחבורה נפוץ, פחות או יותר כמו המכוניות של היום. לכל משפחה מכובדת היה לפחות סוס אחד, והדבר הראשון שילדים מתבגרים למדו היה לרכב על הסוס.

 

מים רבים זרמו מאז בירדן ובדנובה, והסוס הפך למחזה נפוץ פחות ופחות – בעולם המערבי לפחות. הזמן עשה את שלו, והיום אנחנו רואים ברכיבה כסוג של בילוי וממש לא אמצעי תחבורה. כיום אנו מפנקים את בני ובנות זוגינו באמצעות משלוחי שוקולדים, מתנות רומנטיות ועוד.

 

בשנים האחרונות ספורט הרכיבה הפך לתחביב שרבים רוכשים לעצמם – ובעלי החוות גילו את הפוטנציאל השיווקי של זוגות – והשיקו גם טיול סוסים רומנטי לזוגות.

 

היום נדבר על היתרונות והיופי שברכיבה הרומנטית, ומדוע היא כה חביבה על זוגות אוהבים.

 

 

לצאת אל הטבע והמרחבים

 

טיולי סוסים רומנטיים בצפון הארץ הם הנפוצים ביותר כיום, שכן חלק בלתי נפרד מהרכיבה היא היציאה לטבע ולמרחבים הפתוחים.

ללא ספק, ניתן לרכב גם בחווה סגורה, אך אין כמו לצאת לאוויר הפתוח ולהינות מהירוק במלוא עוצמתו.

 

האדם נולד לחיות בטבע, וכשאנחנו יוצאים יחדיו כזוג לטיול סוסים זוגי משותף, באופן טבעי מתעוררות בנו תחושות חיוביות, כאלו שרבים מאיתנו כבר שכחו מזמן.

 

ריח הרומנטיקה מנשב

 

מעבר לחזרה לטבע, העולם המודרני הוא אומנם יעיל ונוח, אבל תחושת הרטרו תמיד מפיחה בנו את רגשות האהבה והרומנטיקה, אין פלא לכן שזוגות רבים מתארסים בטיול רומנטי שכזה, שכן זו הזדמנות נהדרת לשלוף טבעות אירוסין ולהפתיע בצורה הכי רומנטית שאפשר.

 

בדומה לצימר הכפרי או לשמלות של שנות ה-60, כל דבר שמריח "ישן" במעט, יוצר בנו את התחושה הזו, ולא בכדי.

 

יש כאן גם מעט מן הגעגוע וההתרפקות אל העבר – והכל באופן טבעי גורם לזוגות לחוות תחושה חדשה. אין פלא אם כן, שהרכיבה היא כה נפוצה על מנת לחגוג ימי הולדת לבן הזוג או ימי נישואין.

 

עוד תירוץ להיות ביחד

 

זוגות רבים חווים את התחושה של "אנחנו לא באמת ביחד", כולנו עסוקים בענייני היום-יום – עבודה, לימודים וטיפוח הקשרים החברתיים.

 

גם כשבני הזוג נמצאים ביחד, אפילו גרים ביחד, זה עדיין לא תמיד יוצר את תחושת ה"ביחד" הזו שאנחנו רוצים לחוות.

 

היציאה לרכיבה היא במקרים רבים בסך הכל עוד תירוץ – עוד תירוץ להיות ביחד באמת, ללא דברים שמפריעים לנו להתחבר אחד לשני – לדבר, לחבר ובסך הכל להביט בעיניים.