הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיסה רומנטית בשמי הארץ

בני אדם אומנם נולדו ללא יכולת התעופה, אבל זה מעולם לא מנע מאיתנו לרצות ולחלום להגיע למעלה לשחקים – ואפשר לראות זאת כבר מסיפור מגדל בבל המפורסם.יש משהו עוצמתי, מיוחד ושובר גבולות בחווית הטיסה. רובנו התנסנו בטיסות רגילות במטוסים מסחריים, אך בשנים האחרונות התפתח מאוד הטרנד של טיסה רומנטית בשמי הארץ – גם כחלק מהרצון ללמוד ולהכיר את המדינה ממעוף הציפור, וגם מכיוון שמדובר בחוויה מרגשת במיוחד. גדולי הרומנטיקנים כבר הבינו מזמן את הפוטנציאל הרב שיש לטיסה שכזו גם בהקשר הזוגי, ועל כך בדיוק נדבר היום.

 

להיות ביחד אי שם בשחקים

דמיינו לעצמכם את התסריט הבא – אתם חוגגים שנתיים ביחד, הראש מלא זכרונות חיוביים מהחיים ביחד, ויש רצון עז לפרוק את האהבה הזו עם משהו מיוחד ושונה. אתם מגיעים לשדה התעופה הכפרי, כאילו נלקח מאחד המערבונים של שנות ה-60, הטייס מקבל אתכם, מוביל אתכם למטוס הקטן והפרטי שלכם. אתם מקבלים סקירה קצרה, ומתחילים להמריא אל-על. בשמים אתם ביחד, האדרנלין בשיאו, ואתם צופים בעולם שבו בית גדול נראה בקושי כמו גרגר חול קטן.

אתם רואים את כל זה, מחובקים ונרגשים – נשמע מיוחד וכיפי, לא? זה בדיוק מה שטיסה רומנטית בשמי הארץ נועדה להציע. אין פלא, אם כך, שזוגות רבים בוחרים בטיסה כדרך לציין אירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, ימי נישואין – ואפילו להצעת נישואין. זו כמובן אלטרנטיבה לרעיונות רומנטיים לא פחות – כמו הפלגה וארוחה רומנטית, טיולי סוסים, צניחה חופשית ועוד.

 

יותר מדרך אחת לטוס

יש יותר מדרך אחת לטוס בשמי הארץ – ולא כולם הם במטוס. ואם נסתכל על זה בראייה כלכלית, יש מספר מוצרים שהשוק בישראל מציע. נתחיל מהאופציה הברורה (והיקרה ביותר) עבור טיסה רומנטית לזוג – טיסה פרטית במטוס וטייס שנמצאים שם רק עבורכם. זה אומנם מיוחד אך גם היקר ביותר.

אופציה נוספת ומאוד מקובלת היא לטוס במטוס קטן אך עם משתתפים נוספים. מטבע הדברים, אופציה כזו זולה יותר באופן משמעותי, אך יהיו בה עוד אנשים איתכם. אפשרות נוספת היא לטיסה בכדור פורח – זה גם מיוחד ומחזיר אתכם לתחושות מהמאה ה-19 הרומנטית, וזה גם לרוב זול יותר. 

תחום הטיסה התפתח והשתדרג משמעותית בשנים האחרונות, כיום גופים רבים מציעים אטרקציות שונות הקשורות בטיסה, צניחות זוגיות, טייס ליום אחד ועוד, וגם אנחנו - מזמינים אתכם לחוויה בשחקים!