הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיסה רומנטית לזוג

בני זוג רבים מחפשים אחר אטרקציות מיוחדות ושונות על מנת לחגוג ולציין אירועים חשובים – כגון ימי נישואין, ימי הולדת, וגם לטובת הצעות נישואין.

קיימים עשרות רעיונות ואטרקציות שהשוק הישראלי מציעים, ובכלל זאת טיולי סוסים רומנטיים, הפלגות, טיולי טרקטורונים, צניחה חופשית ועוד.

מאחורי כולם עומד הרצון לרגש ולהפתיע, ומכאן גם התחילה הפופולריות גם של תחום הטיסות הרומנטיות לזוגות – זה אומנם יקר למדי להעלות מטוס לאוויר, אבל מה לא עושים למען האהבה.

היום נדבר על היתרונות של הטיסה הרומנטית ועל דרכים שונות להפתיע ולרגש כשאתם שם בשמים.

 

לא הכל נמדד באפקטים

רבים בטוחים שמה שדרוש לחיזוק האהבה זה עוד אפקט או משהו מיוחד שיפתיע וירגש. אבל אהבה היא תמיד מעבר למימד החומרי. וכמו שזר פרחים או טבעות יהלומים לא תמיד יפתרו וישכיחו את המריבה שקדמה להם (טבעת אולי כן), כך גם טיסה רומטית אין משמעותה שבן הזוג יתאהב בכם מחדש.

מצד שני, תמיד נחמד לדעת שחשבו והשקיעו בכם, גם כספית וגם מחשבתית, וזה מה שטוב ויפה כשמזמינים טיסה רומטית לזוג – היא מחייבת השקעה רבה בשני המובנים.

 

עוד הזדמנות להיות ביחד

מעבר לעניין של האפקט וה"פירוטכניקה"  של הטיסה עצמה, להיות יחד בטיסה, בשילוב עם החוויה והמראה הנהדר שיש לכם מלמעלה, זו עוד הזדמנות מצויינת להיות ביחד באמת.

זוגות רבים מבלים ימים ולילות אחד בקרבת השנים, אך תמיד יש להם עיסוקים וטרדות, והתחושה הזו של "אנחנו לא באמת ביחד" מלווה אותם כל הזמן.

אז בטיסה הזוגית אין משהו מיוחד, אבל היא פשוט נותנת לכם את ההזדמנות המיוחדת להיות ביחד – לדבר, לחבק ולהביט אחד לשנייה בעיניים. כמון שאפשר להוסיף לרומנטיקה בצורת חופשת סקי רומנטית למשל, מה שללא ספק יעצים את החוויה הזוגית.

לכאורה, גם בבית אתם יכולים לעשות את אותו הדבר בלי צורך להוציא מאות שקלים מהכיס – אבל עובדה היא שבבית זה לא קורה. אנחנו כבני אדם צריכים סיבה ותירוץ להרגיש ביחד, והטיסה היא במקרה הזה אותו תירוץ.

 

כשהאדרנלין חוגג

סיבה נוספת שגורמת לטיסה להיות מיוחדת נעוצה באדרנלין שהגוף שלנו מפריש כשאנחנו טסים. באופן טבעי, זה קורה כשאנחנו חווים אירועים שונים ומיוחדים – הפעם הראשונה בה התנשקתם, היום הראשון של הטירונות בצבא, הצלילה הראשונה וכו'.

טיסה רומנטית בשמי הארץ מייצרת את אותו האדרנלין, ומכניסה אתכם לפוקוס, לריכוז ונותנת לפרפרים בבטן לרחף.