הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

כמה עולה הפלגה רומנטית?

הפלגה על יאכטה היא דרך מקסימה לבלות ולחגוג אירוע המיוחד לאחד מהיקרים לכם, ומקובל מאוד לחגוג כך ימי הולדת, ימי נישואין וגם סתם אם בא לכם להפתיע ולרגש עם בילוי חדש ושונה. בהפלגה תוכלו לשוט אל הים הפתוח בליווי רב החובל שלכם (פרטי או לא – על כך נדבר מיד), תהנו מארוחה מפנקת וטעימה, תזכו לשתות לא מעט משקאות אלכוהוליים, אולי לקפוץ להשתכשך במים הצוננים, להשתזף על הסיפון – בקיצור, גן עד של ממש מבחינת חוגגים רבים.

 

מצד אחד, מטבע הדברים לכל הפלגה זוגית מחיר משמעותי מבחינה כספית – שכן בסופו של דבר, מדובר בעלות זמן האוניה, הדלק, רב החובל, האוכל והאלכוהול – וגם מישהו צריך להרוויח מכל העניין. מן הצד השני, גם כאן תוכלו למצוא דרכים להוזיל את העלות, כשישנם לא מעט פרמטרים שמשפיעים על העלות והמחיר של ההפלגה.

 

לעצם המושג (והמוצר) שנקרא הפלגה רומנטית זוגית יש מספר וריאציות שמציעות החברות השונות. היום נדבר על סוגי ההפלגות והמחירים המלווים אותם.

 

 

לא חייבים להיות לבד

כשאתם יוצאים לשיט זוגי על היאכטה, לא תוכלו להתעלם מהעובדה ששיט פרטי על היאכטה יעלה לכם מחיר רב פי כמה מאשר שיט משותף עם עוד זוגות. זה כמובן ברור ואינטואיטיבי, ובדרך כלל אין סיבה להתעקש על השיט הפרטי – במקרים רבים זה גם ירגיש יותר נוח וזורם לדעת שיש איתכם אנשים נוספים. בעוד שיט פרטי עולה לרוב אלפי שקלים, תוכלו להצטרף לשיט עם משתתפים נוספים במחיר של מאות שקלים (לעיתים גם בודדים) למשתתף. כך או כך נרצה לברר לעומק מחיר של הפלגה רומנטית כדי שנדע מה הכי מתאים לנו.

המוצרים הנלווים עולים ביוקר

כשתזמינו הפלגה רומנטית, בדרך כלל יציאו לכם לשלב בה גם תוספות כגון ארוחה עשירה, אלכוהול, להאריך את משך השיט ועוד. כל אחת מהתוספות הללו כרוכה בעלות כספית, לעיתים נכבדה. ארוחה עשויה להגיע למעל 100 שקלים לכל משתתף, אלכוהול לעיתים קרובות יתומחר בדומה לברים ומסעדות, וגם תוספת זמן לשיט תהיה עלות משמעותית.

 

אלא שתתפלאו, אבל ישנם גם דילים וחבילות לשיט שבהן הארוחה והשתייה כבר כלולים. כדאי להזמין את האופציה הזו, שכן לרוב היא תהיה משתלמת יותר מאשר "להרכיב" את השיט עם התוספות.