הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מה המחירים של טיסה רומנטית

הטרנד של טיסות רומנטיות לזוגות הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר מקובל, ואפילו מחירי הדלק העולים לא יעיבו לנו את החגיגה והמרדף אחרי "האירוע הטוב ביותר". מנחתים ובתי ספר רבים לטיסה הבינו זה מכבר את הפוטנציאל הכלכלי של בני זוג שמוכנים לשלם כמעט כל סכום כדי לייצר אפקט של רומנטיקה והפתעה לבני הזוג השני (ותתפלאו – אבל במקרים רבים דווקא הצד הנשי הוא זה שיוזם את הרעיון). 

אלא שכמו כל ישראלי ממוצע, בוודאי תרצו לוודא שהמחיר שתשלו עבור הטיסה הרומנטית יהיה הגיוני והוגן, ואם אפשר אז גם כמה שיותר נמוך. מצד שני, חשוב לציין שאם תנסו לברר כמה עולה הפלגה רומנטית, תגלו שישנם מדי פעם דילים והזדמנויות זולות – בטיסה בשמי הארץ זה כמעט ולא יקרה, פשוט כי מבחינה אובייקטיבית לטיסה ישנן עלויות משמעותיות רבות – והדלק ועלות הטייס הם רק ההתחלה.

 

טיסה זוגית פרטית

טיסה זוגית פרטית היא כנראה ה"מוצר" הכי טוב שתוכלו לבחור בו, אלא שיש לו השלכות כלכליות משמעותיות למדי. חשוב להבין, טיסה פרטית משמעותה שכל המטוס עומד לרשותכם בלבד, עלות הטייס והדלק הם עבורכם בלבד – וגם החברה שמארגנת צריכה להרוויח בסופו של דבר. מחיר טיסה פרטית מתחיל ממסביב ה-1,200 שקלים ויכול להגיע גם הרבה מעבר לכך. תוכלו לשלב את החוויה עם חופשה בצימר מפנק או מלון ישרוטל, וליצור עבורכם ועבור זוגתכם סוף שבוע מהאגדות.

 

טיסה זוגית עם משתתפים נוספים 

טיסה רומנטית לזוג אפשרית גם כשיששנם משתתפים נוספים אתכם במטוס, וכך הטיסה תהיה זולה ופשוטה יותר לארגון. כדאי מאוד לוודא שהמשתתפים הנוספים אתכם יהיו זוגות, שכן להגיע לטיסה עם ילדים ופנסיונרים יכולה להיות חוויה מאוד שונה מהרומנטיקה שתכננתם. להצטרף כזוג לטיסה מתחיל מסכומים סביב 500-600 שקלים, שהם הרבה יותר הגיוניים לשלם עבור אירוע שכזה – אבל הכל כמובן לשיקולכם.

 

טיסה זוגית בכדור פורח

כזוג תוכלו לבחור גם לטוס בכדור פורח, שלדעת רבים יש לה יתרון מבחינת התחושה – האוויר הפתוח סביבכם, הקצב האיטי יותר והאווירה השונה – גורמים לאירוע להזכיר את התקופה הרומנטית של המאה ה-19. מומלץ לראות מול המנחתים הקיימים בארץ (ישנם 3 כאלו) מתי מתקיימים אירועים שניתן להצטרף אליהם, ואז מחיר ההצטרפות יכול להיות אפילו נמוך ממחיר של טיסה זוגית, ולהתחיל מ-400 שקלים לזוג.