הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מה המחיר של הפלגה זוגית

בתור מתעניינים פוטנציאליים בהזמנת הפלגה רומנטית, כנראה שכבר הבנתם שאלמנט המחיר עשוי להיות משמעותי ביותר.

 

לעיתים, בני זוגי מוכנים להשקיע "כל סכום" על מנת לפנק את אהוב ליבם עם מתנה רומנטית, או להפוך את החוויה למושלמת, אבל עדיין חשוב וכדאי להבין כמה ההפלגה עולה ואם ניתן – גם לנסות לצמצם את המחיר.

 

להפלגה הרומנטית ישנן עלויות שקשה מאוד לצמצם או "להעלים" – ובכלל זאת עלות רב החובל, עלות הדלק וגם רווח שבאופן טבעי כל עסק צריך להרוויח. מצד שני, ישנם כמה סוגים שם הפלגות ולכל אחד מהם עשויים להיות מחירים שמשתנים. היום נדבר על רמות המחירים של הפלגה רומנטית זוגית, ועל הפרמטרים שמשפיעים עליהם.

 

 

הפלגה פרטית מול משותפת

הפלגה פרטית שבה הספינה ורב החובל עומדים לרשותכם, לרוב תעלה סכומים נכבדים, אפילו יותר מאשר טיסה רומנטית לזוג, פשוט כי שיט זוגי לרוב יארך משך זמן ממושך בהרבה לעומת טיסה. מחיר של הפלגה פרטית עשוי להגיע לרמות שאלפי שקלים – וכדאי לשקול היטב אם חשוב לכם להוציא תקציב רב כל כך עליו.

 

אופציה נוספת ומקובלת הרבה יותר היא להצטרף לשיט ביאכטה עם זוגות נוספים, ובכך למעשה להתחלק בעלויות הגבוהות של השיט. מצד אחד, לא תהיו לבד לגמרי, ומצד שני לכל זוג יש את האיזור והפינה שלהם – וזה לפעמים גם נחמד שיש איתכם עוד אנשים בהפלגה. ברגע שהעלויות מתחילות להתחלק, המחירים יורדים משמעותית וכבר עומדים על סכומים של מאות שקלים בדרך כלל, שכוללים במקרים רבים גם ארוחה.

 

הכל תלוי באריזה

כשמדובר במוצר כדוגמת שיט רומנטי, הכל נהיה תלוי באריזה, ובמובנים רבים זה קצת דומה לעלויות חתונה. לעיתים, יציעו לכם להוסיף ארוחה בסכומים של מאות שקלים, או לכלול תשלום נוסף בגין שתיית אלכוהול על הסיפון.

 

מצד שני, במקרים רבים תוכלו למצוא מראש הפלגות שכוללות גם ארוחה, גם אלכוהול כמעט ללא הגבלה וגם משך הפלגה ארוך יותר – והכל יתומחר בתוספת זעומה בלבד לכן, כשזה מגיע להזמנת שיט רומנטי, כדאי מאוד להשוות ולבדוק הצעות ודילים שונים – במיוחד אם אתם עושים זאת במשותף עם זוגות נוספים, תוכלו למצוא את ההפלגה במחירים נוחים והגיוניים.