הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מזכרות לחתונה בטעם שוקולד ובניחוח פרחים

מזכרות לחתונה בטעם שוקולד ובנינוח פרחים

עד לפני מספר שנים, כאשר הזוג הצעיר רצה לקנות מזכרות לחתונה בשביל לתת לאורחים שלהם, אז הם הסתפקו בקישוט יפה, ספרון קטן, לעיתים במגנט עם ברכת הבית או ברכה אחרת וכן בדוגמאות אחרות קטנות של מזכרות אשר האורחים יכולים להשתמש בהן בדרכים שונות.

במהלך השנים, כמו שקורה בדרך כלל בעולם החתונות, חלו שינויים ומארגני החתונות החלו להציע לאורחים שלהם מזכרות הרבה יותר יקרות ואיכותיות. אפילו בחתונות שנחשבות לכאורה לא יקרות, הזוג הצעיר לא מוכן לוותר על מזכרות מסוגים שונים, כשהאופציות האידיאליות כיום מבחינתם הן, שוקולדים או פרחים.

בשני המקרים לא מדובר במשהו יקר מדי ולא במשהו שעולה הרבה כסף. זה יכול להיות משהו קטן ופשוט כשהמטרה היא לתת לאורחים מזכרת יפה ונעימה, אשר בחלק מהמקרים הם יוכלו לשמור עליה לאורך זמן (פרחים) ובחלק מהמקרים, עוד באותו ערב הם יצטרכו לאכול אותה (שוקולד), אך לפחות הם ייהנו ממזכרת יפה אשר מקבלים מרעיון חיובי.

לפני שנציג בפניכם אפשרויות שונות של מזכרות לחתונה הכוללות שוקולדים או פרחים מסוגים שונים, אנחנו רוצים להסביר לכם כיצד עובד הרעיון של רכישת מזכרות לחתונה. את המזכרות יש להזמין מספר ימים לפני החתונה, רצוי שבוע ימים על מנת לוודא שלמקום יהיה את כל מה שאתם מחפשים מספיק זמן לפני האירוע. רצוי לקחת את המזכרות ביום האירוע אל המקום בו נערכת החתונה, כשהרעיון הוא שכל אורח יקבל מזכרת אחת. לעיתים אם מדובר בשולחן בו יושבת משפחה אחת, אז כל בני המשפחה באותו שולחן יקבלו מזכרת אחת משותפת.

דוגמאות של מזכרות לחתונה

שוקולדים בשקית – כמו שקית הפתעות שהיינו מחלקים בימי הולדת רק שבחתונה שלנו נחלק שוקולדים יותר איכותיים, בשקית יותר מרשימה אפילו כזו שכתוב עליה תאריך האירוע ואת השמות שלנו. מאחר ומדובר בשוקולד וסביר להניח שהמקום שומר על כשרות בשרית, צריך לבדוק האם השוקולד פרווה או לחלק את השוקולד מחוץ למקום.

קופסת שוקולד – לא מדובר על קופסא רגילה אלא קופסת עץ קטנה שמכילה כמה שוקולדים. הקופסא יכולה להיות חרוטה עם שמנו ותאריך החתונה. כאן מדובר בעלייה במחיר של המזכרת אך להבדיל מהשקית, הקופסא יכולה להישאר גם אחרי שהשוקולדים ייגמרו.

זר פרחים קטן – לא רק שוקולדים אנחנו מציעים לכם בתור מזכרות לחתונה אלא גם פרחים ומה יותר יפה מזר פרחים קטן שיכול לשמש ליופי. הוא לא צריך להכיל יותר מ4-5 פרחים, רצוי צבעוניים.

סיכת פרחים – כמו סיכה רגילה רק עם פרחים משהו מאוד קטן וסמלי, שאפשר להשתמש בו לקישוט במקומות שונים.

שקית זרעים – אם אתם לא רוצים לקנות פרחים אתם יכולים לקנות שקית קטנה של זרעים שהאורחים יוכלו לשתול בגינה וליהנות מהם. רצוי שיהיו אלו זרעים של צמחי תבלין שיהיו שימושיים.