הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מצנחי רחיפה בצפון

 

מצנחי רחיפה הם חוויה ייחודית שלא רבים חוו עד היום, ולמרות שמדובר במעין מצנח, היא לא דומה כלל לצניחה רגילה. מצד שני, הרחיפה גם לא מזכירה טיסה במטוס – כאמור, זו חוויה אחרת ושונה לחלוטין מכל מה שהתנסתם בו עד היום.

 

היציאה לדרך  עם המצנח נעשית תמיד ממצוק תלול שמאפשר קפיצה באופן בטיחותי, והרחיפה נעשית בגובה של מאות מטרים מעל פני הקרקע. במשך דקות רבות תרחפו בגובה רב בעזרת המצנח – ותוכלו להנות מנופים מרהיבים ומתחושה דומה לזו שמרגישות הציפורים כשהן מרחפות כך. בישראל ישנם אתרים לא מעטים שמהם ניתן לצנוח עם מצנח רחיפה, כולל אזורים מסויימים במרכז הארץ.

 

מצנח רחיפה נתניה מאפשר צניחה מצוקי הכורכר שנמצאים בקרבת העיר, ויש מספר אתרים נוספים – אלא שהצניחה בהם היא אילוץ לכל היותר. אם אין לכם את הזמן או החשק לנסוע לאזורים יותר מרוחקים, אפשר להסתפק בהם. אבל אם באמת תרצו להתנסות בפעילות כפי אמורה להיות באמת, מצנח רחיפה בצפון היא האפשרות העדיפה לכל הדעות.

 

אוויר פסגות

 

בניגוד לגבעות הנמוכות של מישור החוף, הרי הגליל והגולן מאפשרים לכם לצניח מגובה של מאות מטרים – מפסגות ונקיקים מוריקים אל תוך ואדיות ונחלים.

 

הנוף שנגלה לכם הוא נוף גלילי קסום – של עיירות וכפרים, של שטחים חקלאיים ושל טבע פראי. אם אפילו ציפורים מעדיפות את הצפון – בוודאי שאנחנו בני האדם נעדיף אותו. תוכלו לצפות בבני האדם ובחיות תחתיכם, ולהינות משלל הפעילויות שקורות תחת רגליכם – בני אדם מטיילים, טיולי סוסים לזוגות, ג'יפים וטרקטורונים ועוד. הצניחה באזור הצפון לעומת יתר הארץ היא בערך כמו ההשוואה שבין סקי בהרי האלפים לעומת הסקי בחרמון – דומה, קרובה אבל לא באמת ניתן להשוואה.

 

מצנח רחיפה – גם לכם מגיע

 

טיסה במצנחי רחיפה בצפון מתאימה גם כדרך לבילוי וטיולי, אבל גם כדרך לציין אירועים מיוחדים בחייכם – למשל ימי נישואין, 5 שנים ביחד, יום הולדת ועוד. רבים מאתרי הצניחה מאפשרים לזוגות לקחת לעצמם מדריך פרטי שיעשה את המסע והלימוד הזה ביחד. גם הרחיפה תיעשה במשותף, כששניכם תהיו יחדיו באוויר, הכי קרוב שאפשר.