הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מצנחי רחיפה מחיר

מצנחי רחיפה מאפשרים לנו לחוות את מה שרובנו אפילו לא חלמנו לעשות – להרגיש כמעט כמו הציפורים שעפות להן בשמיים. במשך אלפי שנים בני אדם חלמו לעוף – ואכן הגשמנו זאת תוך שימוש במטוסים וכדורים פורחים, אבל היום מצנחי הרחיפה הפכו את התחושה לאמיתית ומלאה עוד יותר – ממש להרגיש כאילו אתם עצמכם עפים.

 

הרעיון שבמצנחי הרפיחה הוא לקפוץ מגובה של מצוק או מפל, כשמה שמחזיק אתכם הוא עיקרון דומה לזה של המצנח הרגיל. אלא שבניגוד לצניחה רגילה, מצנח הרחיפה מאפשר לנו להישאר בגובה למשך זמן רב – לעיתים גם דקות ושעות מספר.

כמו לכל ספורט ופעילות דומה, גם לאותם מצנחי רחיפה מחיר שונה בהתאם לאופי הפעילות. זה משתנה מאוד אם אתם כבר מנוסים ומכירים כיצד לשלוט על המצנח, וכן האם אתם מוכנים להצטרף לקבוצה קיימת או שמא מתחשקת לכם פעילות פרטית. אם כך – מהי עלות הפעילות החביבה ומה משפיע על המחיר? על כך נדבר מיד.

 

 

המיקום שבו אתם צונחים

לאזור בארץ שבו תבחרו לצנוח תהיה השפעה ניכרת על המחיר אותו תשלמו, שכן כמו כמעט כל תחום כלכלי אחר, גם תחום מצנחי הרחיפה מושפע מאוד מאזור גיאוגרפי מצנח רחיפה בצפון יעלה משמעותית פחות מאשר פעילות זהה באזור המרכז. באופן דומה, גם אם תבדקו כמה עולה הפלגה רומנטית, תגלו שהפלגה מאזור מישור החוף הצפוני זולה יותר מאשר מאזור המרכז. מצד שני, מאחר ורובנו חיים באזור גוש דן והסביבה הקרובה, גם לנסיעה לצפון תמיד יהיה מחיר כלכלי – כך שקחו הכל בחשבון במסגרת השיקולים שלכם.

 

היום משפיע מאוד

בדרך כלל אנחנו מניחים שככל שהביקוש עולה, כך גם גדל כוח המיקוח של החברות ולכן גם המחירים עולים בהתאם. אלא שבתחומים מאוד ספציפיים כמו מצנחי רחיפה, המצב הוא דווקא הפוך. רוב הישראלים יוצאים למצנחי רחיפה בעיקר בסופי שבוע – ואלו הימים שבהם ממילא המדריכים עובדים וזמינים.

 

אם תנסו לברר לגבי מחירים בימי חול רגילים, תתפלאו לגלות שמדובר בהזמנה "מיוחדת" שמחייבת מהמדריך להגיע רק עבורכם – והמחיר עשוי להיות גבוה אפילו פי 2.

 

לכל מדריך יש מחיר

 

תמיד תזכרו שהמחיר העיקרי של הרחיפה היא עלות המדריך שנמצא איתכם. ככל שתצטרפו לקבוצה קיימת, תעשו זאת בימים שהוגדרו מראש ועם משתתפים נוספים, המחיר שתשתלמו יהיה נמוך יותר.