הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מצנח רחיפה בנתניה

 צניחה במצנחי רחיפה אפשרית באזורים שונים בארץ, כאשר בעיקר מה שדרוש הוא צוק או מפל גבוה שממנו ניתן לצנוח ולהתחיל בתהליך הרחיפה. תוכלו בקלות למצוא חברות שמציעות מצנח רחיפה בצפון, בדרום וכמובן במרכז הארץ. למעשה, בכל מה שקשור לאזור המרכז, מדובר בעיקר באילוץ.

 

מדוע אילוץ? ובכן, מרבית הישראלים חיים באזור המרכז, ולמרות שאין במישור החוף צוקים נחשבים במיוחד, עדיין תמיד ישנו הרצון לעשות הכל בקרבת הבית. זה דומה במידה מסויימת ללקיחת טיול טרקטורונים במרכז – תוואי השטח יחסית זהה ואין הרבה מרחב תמרון, אבל עדיין רבים יעדיפו לעשות זאת קרוב לאזור מגוריהם. אחד המקומות הבודדים באזור המרכז שניתן לצנוח בהם ברמה נאותה זוהי נתניה, המשופעת צוקי כורכר מסביבה.

 

מצנח רחיפה בנתניה מאפשר לכם לצאת למסע שבו העיר עצמה היא אחד הנופים המרהיבים, וכאשר תזכו לשוט לעיתכם על גלי הרוח ולבסוף לנחות בחולות הזהובים שבקרבת העיר.

 

 

נתחיל בהכנות

 

כדי לגרום לבן אדם נורמאלי מן הישוב להסכים לקפוץ אל הלא נודע מצוק גבוה, יש צרוך בעבודה רגשית משמעותית, ולכן הכל מתחיל קודם כל בהכנות.

 

חשוב להבין כיצד בדיוק המצנח עובד, לוודא שכל נהלי הבטיחות יושמו ושבאמת מדובר במערכת יציבה ובטוחה (אל דאגה, עשרות אלפי צניחות מוצלחות מוכיחות שזה אכן כך). אצל חלק מהצונחים, מה שעוזר יותר מכל להתגבר על הפחד הוא פשוט לראות משתתפים אחרים עושים זאת – בין אם אחד המדריכים או אחד מהלקוחות לפניהם.

 

בכל מקרה, לעולם אל תרגישו רע עם הפחד – מדובר בתחושה טבעית ובריאה, שכל אחד מתגבר עליהם בקצב ובדרך שלו.

 

 

נופים ממעוף הציפור

 

מה שמיוחד במצנחי רחיפה, הוא שבניגוד לטיסה במטוס למשל, התחושה היא כאילו אתם עפים ממש. במטוס שמגן ועוטף אתכם ושממנו בסך הכל ניתן לצפות מהחלון ההרגשה היא אחרת לחלוטין. במשך דקות רבות (אפילו עשרות) אתם מרחפים לכם, עולים ויורדים בהתאם לזרמי האוויר, ממש כמו שעושות הציפורים בטבע. ככך שתתקרבו אל הקרקע, יתגלו לנגד עיניכם עוד ועוד פרטים: הנקודות הקטנות שהזכירו נמלים יהפכו כבר לדמויות ברורות של אנשים. הבית והמכוניות ייראו מציאותיים. ואולי גם תזכו לראות את גלי הים במלוא עוצמתם.

 

בניגוד לצניחה רגילה, הנחיתה עם מצנח רחיפה בנתניה היא רכה ונעימה. ברגע מסויים פשוט תגיעו לקרקע, אבל תמשיכו להתגעגע לרגעים המקסימים שבהם ריחפתם שם למעלה.