הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מתנה מדהימה - טיסה רומנטית ליום הולדת

שנה שעברה לקחת אותה לטיסות אקסטרים והיה מדהים. ומה השנה ? אותו הדבר בדיוק ? יוצאים למסעדה כמו שיוצאים בכל שנה אחרת? אולי השנה יש הזדמנות לעשות משהו יוצא דופן באמת, חוויה וזיכרון שתקחו איתכם לכל החיים - טיסה רומנטית ליום הולדת. בעבר, מתנה מהסוג הזה הייתה עולה הון תועפות, אבל היום, בגלל הוזלת הטכנולוגיה ומודלים עסקיים נכונים, כל אחד יכול להרשות לעצמו טיסה רומנטית ליום הולדת במחירים שלא משאירים חור בכיס. המצב היחידי שאולי היינו נמנעים ממתנה מושלמת כזו, היא שיש לאחד מכם פחד גבהים מחריד, ואז אפשר להסתפק בהפלגה רומנטית ליום הולדת.

 

מה כוללת טיסה כזו ?

 

טיסה רומנטית ליום הולדת אידיאלית מכיוון שהיא נועדה עבורכם, מספקת לכם נוף מדהים, התרגשות רבה, ותפאורה מושלמת לחגיגת יום הולדת. אפשר היום להזמין טיסה פרטית רומנטית לא ביום ההולדת, אלא לצורך הצעת נישואין מרגשת, כאשר הצוות יארגן עבורך את הכיתוב " האם תינשאי לי ? "להצעה הכי מרגשת שיכולה להיות. טיסה רומנטית ליום הולדת כוללת:

-          הטיסה יוצאת בכל שעות היום, מומלץ מאוד בשעות הבוקר המוקדמות, כדי לצפות בזריחה, או בשעות השקיעה, כמובן שאפשר גם טיסה רומנטית ליום הולדת בשעות הלילה, וכאן חשוב מאוד לשים לב לימים בחודש שבהם יש ירח מלא לאווירה מושלמת.

-          קצת נישנושים ? שוקולד ? אולי אפילו טיפה של אלכוהול ? ניתן להוסיף יין איכותי וסלסלת שוקולדים איכותיים כדי לתבל את הנוף המושלם. מומלץ בהחלט.

-          לטיסה רומנטית ליום הולדת אפשר להזמין צילום וידאו, ואנו מאוד ממליצים על כך – כך יהיה לכם זיכרון מושלם מהנוף, מעצמכם ומיום ההולדת הכי מקורי ומרגש שחגגתם.

-          הדרכה – הטייס לא יושב איתכם בתא, מה שמספק לכם אווירה פרטית, אבל הוא כן יכול להסביר לכם מה בדיוק אתם רואים בארצנו הקטנה כך שתדעו לספר בדיוק איפה טסתם.

-          אנו ממליצים שלא לעלות על הטיסה עייפים במיוחד או אחרי ארוחה כבדה, תשמרו את המסעדה היוקרתית לאחרי הטיסה.