הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

מתנות ששמחים לקבל

"שונא מתנות יחיה" – האומנם? כולנו אוהבים מתנות ואין כל פסול בכך. מתנה היא בעצם דרך להוקיר לאדם הקרוב אלינו ולהראות לו באופן גשמי את חיבתנו אליו. הבעיה בכל נושא המתנות היא שברגע שמתחילים לשבור את הראש על איזה מתנה לקנות, זה לא נגמר. במצב כזה, נקודת הפתיחה שלנו אינה נכונה. עצם הבאת המתנה למישהו שאנחנו אוהבים או רוצים לשמח היא לכשעצמה הקסם שבנתינה. זאת אומרת שעצם זה שבחרנו לתת, כבר גרמנו למתנה להיות מוצלחת. לא סתם שורש המילה מתנה הוא מלשון נתינה. למרות כל זאת, כל אחד היה שמח לתת את המתנה המושלמת שתשמח כמה שיותר את האדם שאמור לקבל אותה, ולשם כך אנחנו כאן.

 

המתנה האולטימטיבית – איך למצוא אותה?

בעודנו באים לרכוש מתנות עבור יקרינו, עלינו לעשות מעט עבודת מחקר מוקדמת על מנת להצליח למצוא את המתנה שתראה כאולטימטיבית למי שאנו נותנים אותה. לשם כך, עלינו לבחון מספר פרמטרים שיעזרו לנו לגבש תמונה קצת יותר ברורה:

  1. נסיבות רכישת המתנות – האם מדובר במתנה לחג מסוים, אירוע משפחתי, יום הולדת או סתם מתנה מתוך רצון לפנק בהפתעה את יקיר ליבנו.ישנן חנויות אשר מרכזות מתנות שמתאימות לאירועים ולאנשים שונים (רשתות כמו ורדינון למשל) וכך אפשר לתפוס כמה ציפורים במכה.
  2.  מי הנותן ומי המקבל – האם מדובר בבני זוג, מתנה מאב לבן, מתנה לחבר טוב או אולי אפילו מתנה לקולגה מהעבודה? לא יהיה זה הגיוני לתת לקולגה שלנו בושם, אך הרעיון בהחלט עלול להתאים במידה ומדובר בבת הזוג שלנו.
  3. גודל התקציב – כמובן שהמאפיין החשוב ביותר הוא כמה כסף אנו מקצים למתנה, ברגע שהנתון הזה יהיה בידיים שלנו, נוכל למקד את החיפוש באופן הרבה יותר משמעותי.

 

מתנות שכל אחד ישמח לקבל

לא נשאיר אתכם בלי כמה רעיונות מוחשיים יותר, ואם אין לכם את הכוח לעשות את שיעורי הבית – להלן מספר מתנות שבהחלט ישמחו את המקבל אותן: במידה ומדובר בבני זוג, הרי שימי פינוק המשלבים ספא, מסאז'ים או טיול רומנטי יכולים להילקח בהחלט בחשבון. לבעלי חשבון בנק שמן יותר ניתן בהחלט לשקול נסיעה לחו"ל לפחות לסוף שבוע מפנק. כמו כן, בהחלט ניתן לשקול לפנק את האישה במוצרי טיפוח (בשמים, איפור, וכד') או מוצרים שימושיים לבית.