הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

צימרים בכינרת

ישראל, כידוע איננה משופעת במקווי מים טבעיים. בדיוק משום כך, צימרים בכנרת מושכים אליהם ישראלים מכל גיל ומכל אזורי הארץ. לבודדים שטרם ערכו היכרות עם סוג זה של נופש נספר שמצויים צימרים ברמות שונות מאוד של יוקרה וברמות שונות מאוד של מחיר. בעוד צימר בכנרת יכול להתאים מאוד לאירוח של זוגות, ישנם גם כאלה שמאופיינים במרחב פנים גדול ומרווח יותר. הללו כבר מתאימים יותר לזוגות עם ילדים או אפילו לקבוצות קטנות.

חשוב לציין שבין הצימרים ישנם כאלה שנמצאים ממש בקרבה לשפת המים של האגם המפורסם בעוד שאחרים נמצאים במרחק של הליכה קצרה או של נסיעה לא ארוכה. המשותף לכולם, מלבד הנוף המשגע, הוא הקירבה לאטרקציות שונות ומגוונות.

מקום ברמה אחרת

מכיוון שנופש בכנרת מושך אליו אנשים מכל שכבות הציבור, גם אנשים אמידים וגם בני מעמד הביניים, כדאי לברר לפני ההזמנה באיזה צימר בדיוק מדובר. למרות שגם הפשוטים ביותר נחשבים היום לבעלי סטנדרט גבוה, אין ספק שכאשר מדובר על צימר בכנרת ברמה אחרת הציפייה היא לקבל תחושה יוקרתית ופינוקים מיוחדים עוד יותר.

צימרים בכנרת למשפחות יהיו בנויים בדרך כלל מחדר הורים מרווח ומחדר אחד נוסף לילדים ולעיתים אפילו יותר מאחד. לעיתים, מקומות מן הסוג הזה לא יהיו מהיוקרתיים ביותר. היוקרתיים נועדו בעיקר לאירוח של זוגות שמבקשים לעצמם אווירה רומנטית, יוקרתית ומיוחדת.

נופש יוקרתי יכול לכלול מלבד מבנה מפואר יותר גם תוספת של פינוקים כגון בקבוק יין ומיצים טבעיים, סוגים שונים של טיפולי גוף במחיר מוזל, תוספת של בריכה צמודה ועוד. יש לציין שגם המקומות שנחשבים לפשוטים יותר מציעים כסטנדרט טלוויזיה, נוף מרהיב, פינות ישיבה מוצלות ופעמים רבות גם ג'קוזי מפנק ומטבחון.

פעיל או רגוע

נופש במסגרת של צימרים בכנרת יכול להיות רגוע או פעיל, הכל בהתאם להעדפות הנופשים. ההחלטה אם מדובר על נופש מלא אדרנלין או שמא יהיה מדובר על נופש של סוף שבוע רגוע תלויה לא מעט במצב הרוח של המבלים. העובדה שהכנרת נמצאת כמטווחי אצבע יכולה לאפשר שפע של בילויים ואטרקציות, בכל רמה של אקטיביות שאוהבים. ניתן בהחלט להסתפק בטיול נעים על החוף, כבר עם הזריחה או עם הדמדומים. עם זאת, אפשר גם לבחור בפעילויות של ספורט ימי, לשכור סירה או אפילו לעשות סקי מים בכבלים.

למעשה, גם אם תוכנן מראש נופש רגוע, אפשר בהחלטה של רגע להפוך אותו למשהו אחר. לא מעט נופשים מנצלים את המיקום של צימר בכנרת כדי לגלות באזור מקומות חדשים ונפלאים. מי שהגיע בלי לעשות לפני כן שיעורי בית לגבי האטרקציות באזור יוכל בקלות לקבל מבעל הצימר רשימה של מקומות קרובים לכל טעם ולכל מטרה. כך אפשר להגיע לגלריות מפתיעות, למסעדות בפינות חמד נסתרות, למסלולי טיול למיטבי לכת ועוד.