הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

שייט רומנטי ליום אחד

מרבית האטרקציות שמקובלות לציון אירועים רומנטיים הן יחסית קצרות בזמן. אומנם מדובר בהפעלה מרגשת ומיוחדת, אך היא לא תמיד מספיקה כדי למלא יום כיף זוגי ביחד.

 

רק לשם הדוגמא, נציין כי טיולי סוסים לזוגות נמשכים בדרך כלל לא יותר משעה-שעה וחצי, טיסה רומנטית זוגית לא תהיה יותר משעה, וגם מרבית האלטרנטיבות האחרות יהיו קצרות למדי. יש לכך משמעות גם מבחינת התקציב – כלומר תצרטכו לשלב מספר אטרקטיות יחדיו, וגם מבחינת הזמן – תיאלצו לנוע ממקום למקום ולנסות "למרוח את הזמן" לאורך היום.

 

אבל למען האמת, יש גם אפשרות אחרת – קיימות אטרקיות, אומנם מעטות שמאפשרות לכם לבלות יום שלם באותו המקום ותחת אותה המסגרת.

 

היום נדבר על הרעיון של שיט רומנטי ליום אחד, שמאפשר לכם לבלות יום שלם (למעשה, כחצי יום, הרי לא תרצו להיות יום שלם בלב ים) בשיט על יאכטה מפוארת. איך זה עובד ואיך נראית ההפלגה – על כך בדיוק נדבר היום.

 

 

שיט פרטי מול הפלגה משותפת

 

אחת הנקודות שתצטרכו להחליט עליהן בעת הזמנת שיט היא לגבי האקסקלוסיביות שלו – מצד אחד, ברור שהרבה יותר נחמד ונעים להיות לבד על היאכטה. אך מצד שני, לשיט פרטי יש השלכה משמעותית מבחינת המחיר.

 

רק כדי לסבר את האוזן – עלות של שיט פרטי תעמוד על מספר אלפי שקלים – בכל זאת, מדובר ביאכטה ליום שלם, ובכלל זאת רב-חובל ועלות דלק נכבדת.

 

לעומת זאת, הפלגה משותפת תעלה לעיתים מאות שקלים לכל משתתף, כך שמדובר בסכומים הגיוניים הרבה יותר.

 

ארוחה ושדרוגים נוספים

 

ישנם כמה פרטים חשובים שיהפכו את השיט שלכם – בין פרטי ובין משותף – למיוחד ונעים יותר.

 

הפרט הראשון והחשוב מאוד הוא הארוחה שמשולבת בשיט – וכמו ישראלים טובים, אין אצלנו חגיגה שלא כוללת אוכל ושתייה מלווים. כדאי מאוד לוודא שהשיט שלכם כולל ארוחה, ובהחלט גם כדאי שתהיה לכם שליטה על המנות.

 

הפרט השני הוא האפשרות לעצור במהלך ההפלגה לשחייה קצרה במים הפתוחים. זה מאפשר לכם לרענן את הבילוי עם עוד אטרקציה קלילה. פה זה הזמן להזכיר שראוי לדאוג שעל הסיפון יהיו מקלחות – חבל להרגיש מלוחים לאורך כל המשך השיט.

 

לבסוף, אם אתם כבר מבלים ונהנים, אין סיבה שזה לא יהיה משולב עם אלכוהול. היום כמעט בכל יאכטה ישנו בר משקאות מהודר – כשהברמן שלכם יהיה לא פחות מאשר רב החובל עצמו.