הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

תפתיעו את האהובים עליכם!

אנו אוהבים לרגש את אלו שאנו אוהבים, להעלות חיוך על פניהם, וליצור ביחד זיכרונות טובים שילוו אותנו בהמשך הדרך. לאורך כל השנה עולות הזדמנויות רבות להפתיע, לרגש ולחדש את הרגע. חג-האהבה, שנה ליצירת הקשר, יום הולדת, ועוד אירועים רבים מספור, במקביל לרצון שלנו לפנק ולאהוב בספונטניות, בלי סיבה יוצאת דופן.

אספנו בשבילכם כמה מהדרכים המהנות ביותר להפתיע בהם את האהובים עליכם, כדי שתוכלו לחלוק את הרגעים היפים בכל הזדמנות וכל רגע שתרצו. אז תיהנו!

 

נפש שמחה בגוף שמח

אחד הדברים הכיפיים ביותר שרובנו אוהבים הוא העיסוי. עיסוי זוגי מפנק הוא רעיון מצוין תמיד, ובזכות היותו נפוץ למדי, ניתן להשתמש בו כהפתעה גם באירועים מיוחדים, וגם "סתם כך", כי בא לכם לפנק. אפשר למתוח את ההפתעה עד כדי הגעה לספא מפנק עם עיניים מכוסות, ואל תשכחו לארוז לבן או בת הזוג בגדים להחלפה אם מדובר בעיסוי שמנים שאחריו לפעמים כיף להתקלח.

אם כבר עיסוי, אז למה לא ללכת על כל החבילה? ספא מפנק במלון בוטיק איכותי זו הפתעה שנמשכת ונמשכת. לא רק הרגע בו הפתעתם עם מתנה מיוחדת, אלא יום שלם, ואפילו יותר, של הנאה משותפת ושמחה זוגית מושלמת. ביקור במלון בוטיק בעיר בילויים כמו תל-אביב מאפשרת גם גיחה לספא לקבלת עיסויי לבחירת בן או בת הזוג, וגם יציאה משותפת לארוחה ושיטוט בהווי המקומי.

לרוב, ספא של מלון הוא מקום עם תודעת שירות גבוהה מהרגיל, שכן לא מדובר באנשים שבאים לעיסוי והולכים, אלא בדרי המלון, הנמצאים שם לכל היום, יומיים, ולעיתים אף יותר. חווית הביקור במלון בוטיק עם ספא מפנק היא חוויה מלאה ברומנטיקה, ושלא כמו מלונות רגילים והמוניים, הייחוד של מלון הבוטיק יוצר אווירה אינטימית ומיוחדת, משהו אישי.

 

הפלגה רומנטית – לאוהבי הים

מה לעשות, הרומנטיקה היא לעיתים קרובות דביקה, ולעיתים קרובות לטובה. הרעיון הרומנטי של הפלגה לעבר השקיעה הוא דבר שמתגלגל כבר שנים, ועושה את העבודה. אם שניכם מורגלים בים, ואינכם סובלים ממחלת ים, ערב של הפלגה עם ארוחה מפנקת, יין טוב והבריזה של הים הפתוח יכול להיות הפתעה יוצאת דופן. יש משהו מאוד מקרב בהפלגה משותפת, ומרחבי הים האינסופי כמו יוצרים חיבור חזק יותר בין שני בני הזוג.

מי שמחפש לעשות הפתעה מלאה, וליצור חוויה בלתי נשכחת במיוחד, אנו ממליצים על שילוב של ביקור במלון בוטיק איכותי, כולל גישה לספא המפנק, עם עיסוי בשמנים חמים ונעימים, תוך שילוב של יציאה רומנטית ללב ים, לסעודה משותפת על הסיפון.