הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

הפלגה רומנטית זוגית

בימים עברו, הפלגה בים סימלה התרחקות לזמן ארוך מהבית, מחלות, קשיים פיזיים ועוד דברים לא נעימים. אבל כמו עיסוקים רבים בעולם המודרני, גם את השיט הצלחנו להפוך לחוויה חיובית ונעימה. זה החל בשיבה לחיים של השיט התיירותי, כשעוד ועוד אנשים מעדיפים את הדרך האיטית לכאורה בספינה על פני הדרך המהירה במטוס – והכל בזכות השיווק של השיט כמשהו מיוחד וחוויתי. והיום זה ממשיך בפופולריות הגואה של תחום ההפלגות כעוד אמצעי לרגש ולהפתיע ת בני הזוג שלכם. אם /ar/טיול-סוסים-רומנטינשמע לכם פשוט מדי ונדוש, למה שלא תנסו לעשות את הטיול על ספינה? על כך בדיוק נדבר בכתבה שלנו היום.

 

יאכטה ולא ספינה

ראשית, תשכחו מהמילה "ספינה" או "אוניה". כדי לחוות הפלגה רומנטית זוגית כמו שצריך ולהפוך אותה שלכם למיוחדת יותר, הגיעה הזמן לקרוא לצעצוע בשמו – ההפלגה שלכם תתבצע על יאכטה יוקרתית. מלבד השם, הדבר משליך גם על כל מה שיקרה מסביב. רב החובל שלכם יהיה מודע לצרכים המיוחדים שלכם ויארח אתכם בהתאם - כשתרצו ישעשע אתכם בסיפוריו ובבדיחותיו, וכשתרצו ישאיר אתכם לבדכם. ביאכטה ניתן להשתזף על הסיפון וגם לשבת בדופן הספינה כשבא לכם להירגע. וכמובן, בכל רגע נתון ניתן לבצע עצירה, לעגון ולאפשר לכם לקפוץ לשחייה קצרה בים. כשמדובר ביאכטה קלילה שכזו – הכל אפשרי. לעיתים אפשר אף לשדרג את החוויה עם השכרת יאכטה עבורכם בלבד, מה שהופך את החווייה הרומנטית למרגשת וראשונית.

 

הפתעות זוגיות שעושות את העבודה

ישנן כמה הפתעות חביבות שישדרגו לכם מאוד את החוויה הזוגית. הראשונה היא שלא מדובר בסתם הפלגה, אלא זו הפלגה וארוחה רומנטית גם יחד. כמעט כל החברות שמציעות שיט רומנטי, ילוו אותו עם ארוחה מפנקת בהתאם לבחירתכם. בנוסף, הבר של היאכטה יעמוד לשירותכם, כשרב החובל גם משמש כברמן, וישמח למזוג לכם ממיטב המשקאות ,ובכלל זאת קוקטיילים מצויינים שמקובלים בים – לרוב בליווי לימון צונן. כאמור, גם עצירה לשחייה קלילה בים הפתוח היא רעיון מצויין שישדרג מאוד את החוויה שלכם – מתי בפעם האחרונה שחיתם בים כשאתם לבדכם לחלוטין. על דאגה, מקלחות היאכטה יאפשרו לכם לחזור לבגדים הרגילים שלכם תוך דקות ספורות. חשוב מאוד שכל אחד מהדברים שציינתי נכללים בהפלגה שלכם, אחרת החוויה הזוגית לא תהיה מיטבית.