הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיול טרקטורונים זוגי

 

טיולים כדרך לבילוי זוגי הפכו לשיגרה בארצנו, כשעוד ועוד תחומים מציעים להפוך את הבילוי והתחביב הרגילים לחוויה זוגית. זה התחיל בתחום הטיסה והשיט, המשיך לעולם הרכיבה על סוסים – שכבר מזמן מציעים טיולי סוסים לזוגות, והיום גם טיול טרקטורונים זוגי הפך לעניין מוכר ומקובל.

 

הרעיון הוא פשוט – אתם יוצאים לטיול טרקטורונים ביחד, לרוב באופן פרטי (כלומר רק אתם והמדריך), נהנים מהנוף והדרך, וחווים את אותם רגעים קסומים ומיוחדים שהכרתם רק מהסרטים ההוליוודיים. היום נדבר על היופי של טיול טרקטורונים זוגי, מה כל כך מיוחד ושונה, ומדוע זו דרך נהדרת לבלות ולחגוג יום מיוחד.

 

 

הכל מתחיל מהפלמ"ח

 

למעשה, הכל התחיל כבר בימי הפלמ"ח. הלוחמי של דור תש"ח היו ידועים בצ'יזבטים שלהם שהיו קשורים לעיתים קרובות לנהיגה בטרקטורונים ובג'יפים בשטח, עד כדי כך שאותו לוחם על הרכב הממונע הפך למעין סמךל שך הפלמ"ח. בניגוד להליכה המעייפת והשוחקת, נסיעה בטרקטורון מאפשר לנו לנוע בשטח, להרגיש את העוצמה של המרחבים הרבים סביבנו, ולהרגיש רעננים לאורך כל הדרך.

 

בילוי זוגי בחיק הטבע

 

אנחנו כבני אדם קשורים ומחוברים לטבע יותר ממה שאנחנו חושבים. זה נכון שאנחנו עובדים במשרדים, משתמשים במחשבים ובמוצרי היי טק אחרים – אבל אחרי הכל אנחנו בסך הכל עוד בעל חיים. וכמו כל בעל חיים, האדם תמיד מתגעגע לטבע, לאמא אדמה. טיול טרקטורונים מאשר לכם כזוג לצאת לבילוי בטבע, להיות ביחד בצל העצים ואל מול ניחוחות הפריחה. רק חסרה העצירה לפיקניק קצר עם שמפניה ושוקולד כדי להפוך את האירוע למושלם.

 

החשיבות של שיתוף פעולה כזוג

 

אחד הדברים שמפתחים יותר מכל את הקשר והחיבור הזוגי הוא העבודה ושיתוף הפעולה ביחד. זה נכון כשאתם הולכים לבשל ביחד במטבח, רואים סרט יחדיו, וכמובן נכון כשאתם בטיול יחדיו – מה שחשוב הוא העשייה המשותפת. לכן, אחד הדברים המיוחדים בטיול טרקטורונים זוגי הוא העובדה שאתם יכולים וצריכים לעשות את הנהיגה יחדיו – פעם הגבר מוביל והאישה עוזרת בניווט, ולאחר מכן זה יהיה הפוך. העבודה והנהיגה המשותפים ידועים כבעלי סגולות נפלאות בשיפור חיי הזוגיות. זה דומה במידה רבה לטיול סוסים רומנטי, אלא שכמובן שלטיול טרקטורונים יש את הייחוד שלו.