מתנפחים להשכרה – מה ילדים אוהבים?

הם נפוחים וגמישים, לעולם לא יוצא מהם האוויר וכל כך, אבל כל כך כיף לרוץ, לקפוץ ובעיקר להשתולל עליהם! אנחנו מדברים על כל אותם מתנפחים למיניהם. אותם מתקני ענק שכל הילדים אוהבים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל פארק ילדים, מסיבת יום הולדת או חגיגה אחרת. הילדים נהנים מהוצאת אנרגיות בלתי נגמרת, ואתם, ההורים, מקבלים את כל השקט הנפשי שאפשר לקבל. אז בואו נראה יחד אלו מתנפחים להשכרה תוכלו לבחור לילדכם האהובים.

מתנפחים להשכרה – רקע כללי
עד לפני פחות מעשור, מתקנים מתנפחים היו מנת חלקם של אולמות הגי'מבורי והמשחק העסקיים. אך ה"מהפכה המתנפחת" שבאה עלינו לטובה יצרה שלושה אפקטים: ראשית, מגוון המנפחים עלה לאין שיעור. לא עוד מגלשות פלוס מסלול מבוכים קצר, אלא הרבה יותר מכך (ראו בהמשך). שנית, מחירי השכרת מתנפחים ירדו במאות אחוזים וכיום, אם באפשרותכם לאסוף ולהחזיר את הציוד בכוחות עצמכם (מרבית המתנפחים נכנסים לכל רכב בגודל סביר), הדבר יגזול מכיסכם פחות מ-200 שקלים פר מתקן. שלישית, איכות הציוד ורמת הבטיחות שלו עלו פלאים. לא צריך עוד להשגיח בשבע עיניים, אלא אפשר ליהנות מספר וקפה במרחק ראייה. בהקשר זה, חשוב להדגיש שריבוי החברות והיבואנים המציעים בימינו מתנפחים להשכרה, הוליד גם מספר חברות לא מקצועיות, עם מוצרים לא איכותיים ולעיתים גם לא בטוחים. לכן בדקו היטב לפני הזמנת המתקן מי עומד מאחוריו...

מתנפחים להשכרה – רשימת האהובים
מוכנים להגיע לעיקר? מעולה! אז אילו מתקנים אהובים במיוחד על הילדים? הנה רשימת הגדולים באמת... נתחיל מהקלאסיים – מגלשות באורכים שונים, בצבעים שונים ובגדלים שונים. אלו מתקנים פשוטים, נפלאים ומהנים, שבגרסאות רבות שלהם מתאימים עד לגילאי 15. ישנן מגלשות המיועדות לבריכה ואחרות שנכללות תחת קטגוריית "המתנפחים היבשים"; גם הטרמפולינה הישנה והטובה עונה להגדרת המתקנים הקלאסיים, עם הנאה קופצנית במיוחד, לקטנים ולגדולים כאחד; ממשיכים עם עוד להיט שכובש כל אירוע הכולל מתנפחים להשכרה וזוהי בריכת הכדורים הצבעוניים, שיכולה להגיע כמתקן נפרד או כחלק ממבוך ג'ימבורי רציני; זירת ה"אגרוף" (למעשה, קרב הפלות) היא מתקן פופולארי נוסף, בעיקר בקרב בנים, אשר נעזרים במקל וקסדה מתנפחים להשלמת החוויה;; עוד ברשימת הפופולאריים ניתן למצוא את המבוך האתגרי, מיטות השעשועים למיניהן, קירות והרי טיפוס בגבהים שונים, טירת קפיצות נפלאה וגשר מכשולים צף המיועד לבריכה. וזוהי רק רשימה חלקית.

התקנת המתנפחים הינה פשוטה ודורשת חשמל / גנרטור וסבלנות של כ-90 שניות. חשוב להישמע להוראות הבטיחות הנלוות, בעיקר בכל הקשור לחשמל ומים. המתקנים מגיעים בשלל גדלים. התייעצו לגבי הגודל המתאים לילדכם (ולאוטו שלכם, אם החלטתם לקחת את המתקן עצמאית). שימו לב לפרטי החוזה, בעיקר לזמני האיסוף ,ההחזרה והביטוח על נזקים שונים. כאמור, טווח המחירים עבור מתנפחים להשכרה נע בין 200 ל-400 ₪ למרבית המתקנים. בילוי נעים!