הכנו עבורכם את חבילות השירותים המשתלמות והאיכותיות ביותר!

התקשרו עכשיו והזמינו החבילה המתאימה!

...Loading...

טיסת חוויה בכדור פורח

טיסת חוויה בכדור פורח הכוללת גם ארוחה רומנטית וצילום האירוע הבלתי נשכח.

רומנטיקה בשמיים
דמיינו לעצמכם המראה לאור זריחה, בשעות השקטות והרגועות ביותר ביום אתם בתוך סל של כדור פורח מרחפים וחוצים מרחבים בשקט ושלוה. חוויה רומנטית מזו פשוט לא תמצאו.
דמיינו כי מעל לראשכם יש בלון ענק ואתם כצל הבלון בהרמוניה מושלמת מרחפים יחד עם זרמי הרוח המלטפת. טיסה רומנטית בכדור פורח היא דרך מקורית לחגוג יום נישואין, הצעת נישואים מקורית או סתם יום אהבה.
טיסה רומנטית בכדור פורח היא טיסה לזוג בלבד. כדור פורח פרטי וצוות נאמן לשירותכם הבלעדי. זו היא טיסה פרטית אליה לא יצטרפו נוסעים נוספים, זה אתם ורק אתם חוגגים אירוע רומנטי אישי. באתר הנחיתה תמתין לכם ארוחה רומנטית בטבע מוגשת באופן יוצא מן הכלל עם שמפנייה צוננת. חוויה רומנטית שכזו לעולם לא תשכחו.
טלפון ישירות למשווק החבילה: 050-99-30-969
מה כוללת טיסה רומנטית בכדור פורח?
• איסוף ושינוע מנקודת המפגש ובחזרה.
• טיסה רומנטית בכדור פורח הנמשכת 60 - 90 דקות.
• ארוחה רומנטית בחיק הטבע עמוסת כל טוב.
• בקבוק שמפנייה איכותית.
• תמונות חוויה רומנטיות למזכרת.
• משך פעילות כולל של שלוש עד ארבע שעות.


החוויה מתחילה השכם בבוקר, בשעת זריחה מגיעים לנקודת המפגש, זו שנקבעה מראש. שם כבר ממתין הצוות עם רכב שטח לאסוף את האורחים יחד נוסעים לאתר ההמראה שם מתבצע תדרוך המועבר על ידי הטייס.
המראת כדור פורח אינה דומה להמראת מטוס כלל וכלל. כאשר כדור פורח ממריא נדמה, כי הקרקע מתרחקת לה ואילו הכדור נשאר במקומו. ההמראה עדינה כל כך עד כדי כך שאם עוצמים עיניים לרגע התחושה היא בדיוק אותה תחושה כמו עמידה על קרקע מוצקה. במהלך הטיסה הגובה משתנה, לעיתים מרחפים מעל לצמרות העצים ולעיתים בגובה רב בכדי לקבל תמונה פנוראמית של האזור. תוך כדי הטיסה הטייס נותן רקע על האזור ועל טיסת כדור פורח בכלל.
כעבור שעה ואף יותר כבר ניתן להבחין בשדה הנחיתה, שם ממתינים צוות קרקע עם רכב השטח וארוחת בוקר בריאות מפנקת הכוללת מבחר גבינות, לחמים, סלט בריאות טרי, רטבים, שתייה קלה, שתייה חמה, קינוחים ווכמובן שמפנייה צוננת. בסיום ארוחת הבוקר נוסעים ברכב השטח חזרה לנקודת המפגש.
הערות
* ניתנת אפשרות לטיסה רומנטית בקבוצה בעלות של 1390 ש"ח.

* קיימת תוספות עלות בסופ"ש/חגים

* ניתן להזמין חבילה כשובר מתנה.

מחיר מחירון: ₪3890.00
המחיר באתר: ₪3499.00
החיסכון שלך: ₪391.00
₪3499.00
להזמנות